Utorok, 14.5.2024Meniny má Bonifác
14°Bratislava

• 22:10 13.09.2014
  • MADRID

Úradujúci víťaz Ligy majstrov Real Madrid prehral v najvyššej španielskej futbalovej súťaži druhý zápas po sebe.

Po nezdare 2:4 na trávniku San Sebastiánu nestačil kráľovský veľkoklub v mestskom derby na domácom trávniku na Atlético, ktorému v rámci 3. kola Primera División podľahol 1:2.

Na úvodný presný zásah Tiaga Mendesa ešte Cristiano Ronaldo z pokutového kopu dokázal odpovedať, ale v 77. min zasadil "bielemu baletu" rozhodujúci úder Arda Turan. Zverenci Carla Ancelottiho majú po troch kolách na konte iba tri body.

Na čele tabuľky je Barcelona, ktorá si v sobotu poradila s Bilbaom 2:0 dvoma presnými zásahmi striedajúceho Neymara.

Výsledok úvodného sobotného stretnutia 3. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

FC Barcelona - Athletic Bilbao 2:0 (0:0)
Góly: 79. a 84. Neymar

Málaga - Levante 0:0

Real Madrid - Atlético Madrid 1:2 (1:1)
Góly: 26. C. Ronaldo (z pok. kopu) - 10. Tiago Mendes, 77. Arda Turan