Hantuchová štvorhru nehrala, ďalšie Slovenky neuspeli

V úvodnom kole štvorhre na Australian Open vypadol aj Igor Zelenay, ktorý spoločne s Čechom Lukášom Rosolom nestačili na americký pár Steve Johnson, Sam Querrey.
VŠETKY SPRÁVY Z AUSTRALIAN OPEN
Daniela Hantuchová a bratislavská rodáčka pod austrálskou vlajkou Jarmila Wolfeová nenastúpili, druhá menovaná v utorok nedohrala 1. kolo dvojhry pre problémy s chrbtom.
Odporúčame:
Rybáriková skrečovala zápas druhého kola Australian Open
Serena a Šarapovová na Australian Open prevalcovali súperky
Zelenay a Čech Lukáš Rosol za 65 minút prehrali 3:6, 6:7 (3) s americkým párom Steve Johnson, Sam Querrey. Skúsená deblová špecialistka Husárová a slovenská singlová jednotka súčasnosti Kar. Schmiedlová podľahli americko-austrálskemu tandemu Madison Keysová, Ajla Tomljanovičová za 75 minút 3:6, 4:6.
Štvorhra mužov - 1. kolo:
Steve Johnson, Sam Querrey (USA) - Lukáš Rosol, Igor Zelenay (ČR/SR) 6:3, 7:6 (3) za 65 minút
Štvorhra žien - 1. kolo:
Madison Keysová, Ajla Tomljanovičová (USA/Aus.) - Janette Husárová, Karolína Schmiedlová (SR) 6:3, 6:4 za 75 minút
Darija Juraková, Nicole Melicharová (Chor./USA) - Daniela Hantuchová, Jarmila Wolfeová (SR/Aus.) - nehralo sa, Hantuchová a Wolfeová nenastúpili

Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.

Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.

Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.

Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.

Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.