Suárez sa obrátil na arbitráž, môže mu zmazať klubový trest

Barcelončania by mohli byť bez svojej hryzúcej akvizície Luisa Suáreza menej ako štyri mesiace, ktoré mu vymerala Medzinárodná futbalová federácia (FIFA).
Odporúčame aj:
Barcelona a Liverpool sa dohodli, Suárez mieri do Španielska
Suárezovo gesto fair play, priznal sa k uhryznutiu
Suárez s odvolaním neuspel, FIFA mu trest nezníži
Odvolanie na FIFA nezabralo, ale FC Barcelona, kam najlepší strelec uplynulého ročníka anglickej Premier League prestúpil za 88 miliónov eur z FC Liverpool, sa obrátil na Športový arbitrážny súd (CAS) v Lausanne. A nie je bez šance na redukciu.
"Teraz, keď sa kauza dostala na CAS, je veľmi pravdepodobné, že príde k zmene trestu. Mohol by sa týkať iba uruguajskej reprezentácie, nie klubu," uviedol pre web goal.com nemenovaný zdroj z CAS.
Suárez síce najskôr svoj čin zatĺkal, ale napokon sa zaň Chiellinimu ospravedlnil. Talian mu dokonca zaželal úspech s odvolaním.
Ak Športový arbitrážny súd neskráti Luisovi Suárezovi štvormesačný trest, prvý zápas 88-miliónovej hryzúcej akvizície FC Barcelona z anglického Liverpoolu by bol rovno tým najprestížnejším - El Clásico. Duel proti arcirivalovi Realu Madrid je podľa vyžrebovania Primera División 2014/2015 na programe 26. októbra.

Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.

Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.

Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.

Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.

Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.