• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 23.7.2024Meniny má Olga
23°Bratislava

Do Bratislavy zavíta známa spisovateľka Lorna Byrne

  • 21:12 12.02.2013
  • BRATISLAVA
Do Bratislavy zavíta známa spisovateľka Lorna Byrne

Írka Lorna Byrne, autorka bestselleru Anjeli v mojich vlasoch (2008), poteší slovenských fanúšikov svojou návštevou. Na pozvanie vydavateľstva Ikar pricestuje v dňoch 11. až 12. apríla do Bratislavy.

Autorka, ktorá tvrdí, že vidí anjelov a odmalička sa s nimi rozpráva, absolvuje v piatok 12. apríla o 17:00 autogramiádu v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave. Okrem toho sa s ňou fanúšikovia budú môcť stretnúť počas špeciálneho večera, na ktorý bude potrebné kúpiť si vstupenku.

Byrne sa počas prednášky, ktorá bude vedená formou rozhovoru, podelí so svojimi zážitkami a anjelskými posolstvami. Hlavnou témou večera bude "posolstvo nádeje“, ktoré je tiež ústredným motívom jej novej knihy Posolstvo nádeje od anjelov.

Večer zakončí Lorna požehnaním každému z účastníkov. Čas bude aj na otázky publika. Večer s Lornou Byrne sa uskutoční vo štvrtok 11. apríla 2013 v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici v Bratislave. Cena vstupenky je 15 eur.

Slovenskí čitatelia môžu poznať spomínanú autobiografickú knihu Lorny Byrne Anjeli v mojich vlasoch, pričom v slovenčine vyšlo aj jej voľné pokračovanie pod názvom Schody do neba (2010). Koncom marca sa na pulty predajní dostane najnovšia knižka Posolstvo nádeje od anjelov (2012) preložená do slovenčiny, v ktorej priamočiaro a jednoducho píše o tom, ako sa človek môže obrátiť na anjelov o pomoc a prežiť tak lepší a šťastnejší život.

"Anjelov vidím a komunikujem s nimi každý jeden deň už od svojho narodenia. Vidím rôznych anjelov. Za každým človekom vidím lúč svetla, ktorý je jeho anjel strážny. Každý nejakého má bez ohľadu na národnosť či vierovyznanie, a nikdy som nevidela človeka bez tohto svetla. Občas sa to svetlo otvorí a ja vidím strážneho anjela tej-ktorej osoby,“ vysvetlila spisovateľka, ktorej knihy vyšli vo viac ako 50 krajinách a preložili ich do 27 jazykov. Agentúru SITA informovala PR manažérka vydavateľstva Ikar Mária Lešková.
Zdroj: WEBNOVINY
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Austrálski AC/DC sa v Bratislave postarali o nový divácky rekord

Austrálski AC/DC sa v Bratislave postarali o nový divácky rekord

VČERA - 8:13Kultúra

Slovenská metropola si v nedeľu zapísala do kroniky nový divácky rekord, na letisko vo Vajnoroch prišlo stotisíc fanúšikov na koncert austrálskej skupiny AC/DC.

Na letných koncertoch v SNG vystúpi Tamara Kramar aj Nina Kohout

Na letných koncertoch v SNG vystúpi Tamara Kramar aj Nina Kohout

8:07 20.07.2024Kultúra

Slovenská národná galéria chystá toto leto štyri koncerty, ktoré sa budú konať na nádvorí.

Zomrela herečka Shannen Doherty

Zomrela herečka Shannen Doherty

15:22 14.07.2024Kultúra

Známa herečka prehrala boj s rakovinou.

Zomrel producent Titanicu a série Avatar

Zomrel producent Titanicu a série Avatar

19:05 07.07.2024Kultúra

Vo veku 63 rokov zomrel v piatok po 16-mesačnom boji s rakovinou hollywoodsky producent Jon Landau, ktorý produkoval kasové trháky Titanic a Avatar.

Zomrel významný slovenský hudobník a pedagóg

Zomrel významný slovenský hudobník a pedagóg

21:30 04.07.2024Kultúra

Slovenská hudobná scéna prišla o významného skladateľa.