• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 22.10.2021Meniny má Sergej
12°Bratislava

Rýchly vzostup Oclean na trhu s elektrickými zubnými kefkami

  • 5:10 03.06.2021
  • Bratislava
Rýchly vzostup Oclean na trhu s elektrickými zubnými kefkami

Za posledné roky si zákazníci obľúbili priekopnícku značku Oclean, ktorá zaujala nielen inovatívnou technológiou, ale aj originálnym dizajnom a prijateľnými cenami.

Všetci vieme, že trh s elektrickými zubnými kefkami dosiaľ ovládali dvaja giganti – Oral-B a Philips. Za posledné roky si ale zákazníci obľúbili priekopnícku značku Oclean, ktorá zaujala inovatívnou technológiou, profesionálnou starostlivosťou, originálnym dizajnom a prijateľnými cenami. Podľa štatistík online nákupov a zákazníckych recenzií sa množstvo užívateľov elektrických zubných kefiek Oral-B a Philips preorientovalo na Oclean.

Značka Oclean sa považuje za špecialistu v pokročilej starostlivosti o zuby, čo sa odzrkadľuje aj vo využití inovatívnej technológie pri vývoji produktov, poskytovaní profesionálnej starostlivosti o zdravie ústnej dutiny a zdokonaľovaní zákazníckych skúseností.

Elektrické zubné kefky X Pro a X Pro Elite sú vybavené systémom na detekciu ôsmich zón so slepými bodmi, vďaka čomu sa zákazníci nemusia obávať vynechania ťažko prístupných miest pri čistení zubov. Dôsledná detekcia slepých miest nevyžaduje ani prístup k aplikácii – X Pro vie aj bez nej zozbierať a spracovať údaje, využívať štatistické metódy, algoritmy fúzie a algoritmy postoja, ktoré pomáhajú pri ukladaní výsledkov čistenia zubov. Tie sa následne zobrazia na dotykovom displeji kefky, čo umožňuje výlučne technológia od Oclean.

V snahe zlepšiť skúsenosti s používaním kefky spoločnosť Oclean tiež vyvinula ultrasonickú technológiu redukcie šumu, ktorá vďaka najefektívnejšej redukcii zvukov pri čistení zubov obsadila prvé miesto na trhu s elektrickými zubnými kefkami. Ultrazvukový motor s frekvenciou 20.000 Hz okrem toho znižuje hlasitosť zvukov, ktoré kefka vydáva pri čistení, na 45 db, čo môžeme prirovnať k hlasitosti lietajúceho komára.

O pokrokovosti sa nedá hovoriť len v súvislosti s hardvérom elektrickej zubnej kefky Oclean. Prelomový softvér X Pro vie užívateľovi odporučiť viac ako 20 profesionálnych dentálnych programov v závislosti od individuálnej rutiny a zdravia ústnej dutiny. Zákazník si tiež môže vybrať zo stoviek špeciálne navrhnutých programov čistenia zubov. Softvérový algoritmus je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby tisícok ľudí, vďaka čomu zákazníkom odbúrava starosti.

V každom detaile zubnej kefky je spečatená tvrdá práca dizajnérov, ktorí sú autormi praktického a minimalistického vzhľadu. Výrobky značky Oclean sú držiteľmi niekoľkých ocenení, vrátane najprestížnejšieho dizajnového ocenenia v Ázii Good Design, IF Award a Red Dot Award.

Vďaka inovatívnej technológii, profesionálnej starostlivosti o zdravie ústnej dutiny, kvalitnému užívateľskému zážitku a prijateľným cenám spoločnosť Oclean rýchlo prerazila na trhu s elektrickými kefkami. Dá sa čakať, že v budúcnosti poskytne ďalšie revolučné nápady na zlepšenie tejto oblasti zdravotnej starostlivosti.

Získajte zľavu $7 na nákup zubných kefiek Oclean X Pro Elite na Aliexpresse. Stačí pri nákupe na tomto odkaze zadať kód: INFOSK
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info,sk/PR, Oclean
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

0:08 13.10.2021Tlačové správy

Operačný systém Windows 11 bol spustený minulý týždeň a niektorí používatelia môžu bezplatne aktualizovať svoj operačný systém z Windows 10 na nový operačný systém.

Bezplatná aktualizácia systému Windows 11. Jeseň plná výpredajov: Windows 10 Pro od 5,67 €

Bezplatná aktualizácia systému Windows 11. Jeseň plná výpredajov: Windows 10 Pro od 5,67 €

0:01 06.10.2021Tlačové správy

Spoločnosť Microsoft ukončila podporu systému Windows 7 pred viac ako rokom a chce aktualizáciu systému Windows 10 na zaistenie bezpečného a plynulého

Kúpte si lacný Windows 10 za 7 € a v októbri ho inovujte na Windows 11!

Kúpte si lacný Windows 10 za 7 € a v októbri ho inovujte na Windows 11!

0:00 15.09.2021Tlačové správy

Microsoft oznámil, že od 5. októbra bude poskytovať svoj najnovší operačný systém – Windows 11.

Na čo myslieť, ak sa rozhodnete požiadať o hypotéku v roku 2021

Na čo myslieť, ak sa rozhodnete požiadať o hypotéku v roku 2021

13:40 03.08.2021Tlačové správy

Bývať vo vlastnom je snom mnohých ľudí. Nasporiť si dostatok financií na to, aby si to mohli dovoliť, však nie je ľahké. Aj preto sa väčšina musí uchýliť k hypotéke. Zistite, na čo treba myslieť, ak o ňu chcete požiadať.

Skladové vozidlá: Výhodná alternatíva k autám z bazáru

Skladové vozidlá: Výhodná alternatíva k autám z bazáru

13:40 03.08.2021Tlačové správy

Neraz sa stane, že nízka cena v bazári zodpovedá horšiemu technickému stavu auta, čo si však mnoho ľudí uvedomí až po podpísaní zmluvy. Na trhu však existuje alternatíva.