16:15 23.04.2013Auto

V Bratislave sa začala najväčšia automobilová udalosť roka na Slovensku, 23. ročník medzinárodného salónu automobilov, autopríslušenstva, garážovej a

Kimmi Räikkönen kvôli alergii v Bahrajne skoro nenastúpil

13:48 22.04.2013Auto

Kimi Räikkönen z tímu Lotus takmer nenastúpil na nedeľňajšie preteky Veľkej ceny Bahrajnu formuly 1. Fínske zdroje MTV3 a Turun uviedli, že 33-ročný rodák z

Španieli ovládli okruh v Austine, Márquez najmladším víťazom

10:23 22.04.2013Auto

Španielski jazdci ovládli na okruhu Americas v americkom Austine druhé podujatie seriálu majstrovstiev sveta cestných motocyklov a vyhrali všetky tri kubatúry.

Rosina vyhral dramatické preteky, zaznamenal najväčší úspech

18:08 21.04.2013Auto

Slovenský automobilový pretekár Štefan Rosina vyhral nedeľňajšie hlavné preteky prestížneho šampionátu FIA GT Series v belgickom Zolderi a zaznamenal svoj

Veľkú cenu v bahrajnskej púšti ovládol Sebastian Vettel

16:42 21.04.2013Auto

Majster sveta z uplynulých troch sezón Sebastian Vettel sa stal suverénnym víťazom nedeľňajšej Veľkej ceny Bahrajnu, štvrtého z devätnástich podujatí

Rosina skončil druhý v kvalifikácii pretekov FIA GT Series

21:10 20.04.2013Auto

Slovenský víťaz sobotňajšej kvalifikácie prestížneho seriálu FIA GT Series v Belgicku na okruhu v Zolderi Štefan Rosina z tímu Lamborghini Blancpain Reiter

Kvalifikáciu v púštnom Bahrajne vyhral Rosberg

16:21 20.04.2013Auto

Nemec Nico Rosberg na Marcedese sa stal víťazom sobotňajšej kvalifikácie na Veľkú cenu Bahrajnu, štvrté podujatie seriálu majstrovstiev sveta formuly 1.

V piatok bol na tréningu VC Bahrajnu najrýchlejší Räikkönen

15:28 19.04.2013Auto

Fín Kimi Räikkönen stanovil v piatkovom druhom meranom tréningu najlepší čas pred nedeľňajšou Veľkou cenou Bahrajnu formuly 1.

General Motors predstaví v Číne tento rok 17 nových modelov

14:02 19.04.2013Auto

Americká automobilka General Motors (GM) predstaví tento rok na čínskom trhu 17 nových alebo vylepšených modelov áut.

Formulu 1 čakajú preteky v púšti, Webber jubilantom

15:25 18.04.2013Auto

Kolotoč majstrovstiev sveta formuly 1 sa pomaly približuje k Európe a počas nastávajúceho víkendu sa zastaví v Bahrajne, kde sa uskutoční štvrté podujatie

Na Slovakiu Ring vrcholia prípravy na podujatie FIA WTCC

14:36 18.04.2013Auto

Majstrovstvá sveta cestovných automobilov FIA WTCC na Slovensku sa nezadržateľne blížia.

Vodičáky skupiny B budú platiť aj pre malé motorky

19:29 17.04.2013Auto

Držitelia vodičského oprávnenia skupiny B, teda na osobné autá, budú môcť po dvoch rokoch od jeho udelenia zároveň viesť aj motorové vozidlá skupiny A1 s

Motocyklista Tomáš Svitok začal sezónu devätnástym miestom

21:41 16.04.2013Auto

Slovenský pretekár Tomáš Svitok obsadil v španielskom Aragóne 19. miesto v triede Superstock 1000 na úvodnom podujatí Svetového pohára cestných motocyklov,

Sébastien Ogier zvíťazil aj na Rely Portugalska

18:26 14.04.2013Auto

Sébastien Ogier na volkswagene sa stal víťazom Rely Portugalska. Druhú priečku obsadil Fín Mikko Hirvonen a tretí skončil jeho krajan Jari-Matti Latvala.

Veľkú cenu Číny ovládol Alonso, Webber nedošiel do cieľa

12:16 14.04.2013Auto

Španiel Fernando Alonso na Ferrari sa stal víťazom nedeľňajšej Veľkej ceny Číny v Šanghaji, tretieho z devätnástich podujatí tohtoročného seriálu