Bratislava

Auto

Formula 1 bude od marca na Markíze a Dajto

13:46 01.03.2013Auto

Najprestížnejšia motoristická súťaž na svete sa vracia na obrazovky televízie Markíza.

Prvý deň záverečných testov najrýchlejšie zvládol Webber

19:17 28.02.2013Auto

Jazdec tímu F1 Red Bull Mark Webber dosiahol vo štvrtkových testoch v Barcelone najlepší čas 1:22,693 min. O viac ako jeden a pol sekundy skončil za víťazom Brit

Danica Patricková si na triumf v NASCAR musí ešte počkať

10:38 25.02.2013Auto

Danica Patricková sa nestala prvou ženou v histórii, ktorá vyhrala preteky NASCAR v Daytone.

11:58 24.02.2013Auto

Sobotňajšie otváracie preteky sezóny zámorskej motoristickej značky NASCAR s kategóriou Nationwide Series na ovále v Daytona Beach na Floride poznačila nehoda v

Pri testoch v Barcelone bol vo štvrtok najlepší Alonso

19:56 21.02.2013Auto

Dvojnásobný majster sveta Fernando Alonso zajazdil najlepší čas (1:21,875 min) počas tretieho dňa testov v Barcelone pred začiatkom novej sezóny motoristického

Šampión Sébastian Loeb nebude pretekať na Rely Mexika

15:14 20.02.2013Auto

Francúzsky pretekár Sébastien Loeb sa nezúčastní na treťom tohtoročnom podujatí seriálu majstrovstiev sveta v rely v Mexiku.

Na Slovakia Ringu bude pretekať majster sveta Sébastien Loeb

13:36 12.02.2013Auto

Slovenský automobilový okruh Slovakia Ring v Orechovej Potôni bude počas roka 2013 hostiť viacero významných medzinárodných podujatí.

Sébastien Loeb na švédskom snehu neuspel, triumfoval Ogier

17:56 10.02.2013Auto

Francúz Sébastien Ogier na Volkswagene sa stal víťazom Rely Švédska, druhého podujatia majstrovstiev sveta. Dvadsaťdeväťročný pilot si vybojoval celkovo ôsme

Priebežným lídrom Rely Švédska je Sébastien Ogier

20:51 08.02.2013Auto

Po druhom dni Rely Švédska je na čele Francúz Sébastien Ogier na svojom vozidle Volkswagen Polo-R, keď bol najrýchlejší na piatich z ôsmich rýchlostných

Pedro De la Rosa musel zutekať z horiaceho Ferrari

15:33 08.02.2013Auto

Španielsky pretekár formuly 1 Pedro de la Rosa musel v piatok ráno počas posledného dňa testovania v Jereze nútene vystúpiť z dymiaceho monopostu Ferrari F138.