Neymar nie je na predaj, odkázal Bartomeu Realu a Parížu Saint-Germain

O odchode hviezdneho útočníka sa začalo hovoriť po tom, čo sa začali naťahovať jeho rokovania s Barcou o podmienkach nového kontraktu. Ten súčasný vyprší v roku 2018.
O služby dvadsaťštyriročného kanoniera sa zaujímajú konkurenčný Real Madrid i sériový šampión francúzskej ligy Paríž Saint-Germain. O odchode hviezdneho útočníka sa začalo hovoriť po tom, čo sa začali naťahovať jeho rokovania s Barcou o podmienkach nového kontraktu. Ten súčasný vyprší v roku 2018.
Bartomeu síce verí, že dohoda príde už čoskoro, no Neymarov agent uviedol, že bývalý hráč Santosu by mal záujem o prestup do PSG. "Ak bude chcieť niekto rokovať s Neymarom, nedovolíme mu to. Neymar ostane v Barcelone," povedal pre Globo Esporte.
Neymar odohral v prebiehajúcej sezóne 39 zápasov, v ktorých strelil dokopy 27 gólov.

Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.

Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.

Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.

Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.

Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.