Vodič v dôchodkovom veku neprežil tragickú nehodu za Dunajskou Stredou

Ku zraneniu iných účastníkov nedošlo. Polícia alkohol u vodičov nezistila.
Pri nehode došlo k vážnym zraneniam 63-ročného vodiča Škody Felície z Veľkého Medera, na mieste nehody im podľahol. Ku zraneniu iných účastníkov nedošlo. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Presné príčiny nehody a okolnosti, za ktorých k zrážke došlo, polícia vyšetruje. Na mieste sú policajné hliadky, ktoré usmerňujú premávku. Polícia žiada ostatných vodičov, aby pri prejazde týmto úsekom zvýšili opatrnosť.

PS: Nová nemocnica je na úrovni vzdušného zámku
Nová národná nemocnica je, tak ako naposledy, len na úrovni vzdušného zámku. Problémom nemocnice je aj jej výstavba cez Ministerstvo obrany SR.

Pri frekventovanej ceste našli telo muža
K úmrtiu muža malo dôjsť pred niekoľkými dňami.

Blanár: Vláda bude naďalej suverénne presadzovať záujmy SR aj pôvodné hodnoty EÚ
Vláda SR bude naďalej suverénne presadzovať a obhajovať národnoštátne záujmy SR, ale rovnako pôvodné hodnoty, na ktorých bola Európska únia založená.

Jaurová: Odvolanie riaditeľa FPU je obrovský krok cez červenú čiaru
Odvolanie riaditeľa Fondu na podporu umenia Róberta Špotáka je podľa podpredsedníčky PS a Výboru Národnej rady SR pre kultúru a médiá Zory Jaurovej protiprávne a predstavuje obrovský krok cez červenú čiaru.

Rada FPU odvolala riaditeľa Špotáka, ten sa bráni: Kázali mi konať v rozpore so zákonom
Rada Fondu na podporu umenia odvolala z funkcie riaditeľa Róberta Špotáka. Informovala o tom riaditeľka odboru komunikácie Ministerstva kultúry SR Petra Bačinská.