Fanúšikovia Trnavy sú znepokojení, chcú vymeniť trénera

FC Spartak Trnava síce postúpil do druhého predkola futbalovej Európskej ligy 2015/2016, napriek tomu situácia v klube zďaleka nie je ideálna.
Odporúčame:
Trnava uhrala bezgólovú remízu, na postup jej to stačilo
"Už dlhšiu dobu k nám prenikajú nie práve pozitívne správy, či už z kabíny alebo prostredia klubu. Majú spoločného menovateľa - hlavného kouča. Tieto informácie nás znepokojujú, nemôžeme sa ďalej nečinne prizerať, ako sa zo Spartaka Trnava stáva mužstvo, za ktoré odmietajú futbalisti hrať pre osobu lodivoda. Takmer každá možná posila končí rokovania slovami: veľmi rád, ale až keď tu nebude súčasný kormidelník. V kabíne, realizačnom tíme i futbalovej verejnosti narastá nevraživosť voči trénerovi. Nemôžeme akceptovať kouča, čo sa snaží aj navzdory obrovskej nevôli väčšiny priaznivcov zlákať do Spartaka hráčov, ktorí sú pre nás podporovateľov absolútne neakceptovateľní, v čom nám vyšli v ústrety generálny manažér aj samotný majiteľ. Navyše, robí to poza chrbát všetkých priamo zodpovedných, výrazne prekračuje svoje právomoci a najmä sa stavia proti fanúšikom. Samozrejme, je toho ešte omnoho viac, no nebudeme verejne zachádzať do detailov. Vyzývame FC Spartak Trnava a jeho predstaviteľov, aby urýchlene našli riešenie, čo upokojí vzniknutú situáciu. S novým štadiónom by sme radi videli aj lodivoda, ktorý bude svoju prácu vykonávať v prospech klubu, dá mužstvu herný systém, vybuduje jednoliaty kolektív a bude mať dôveru hráčov a fanúšikov. Takýmto trénerom pre nás pán Juraj Jarábek už nie je, a ani nebude," znelo stanovisko na internetovej stránke ultrasspartak.sk.
Odkaz na vyhlásenie na sociálnej sieti Facebook zdieľali tiež bývalí futbalisti "andelov" Ján Chovanec či Michal Gašparík. "Trochu neskoro, ale predsa to zistili," napísal druhý menovaný.

Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.

Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.

Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.

Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.

Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.