Sobota, 11.5.2024Meniny má Blažena
18°Bratislava

Úvodné preteky na VC Mníchova našim strelcom nevyšli

• 22:06 29.01.2015

V úvodný súťažný deň na medzinárodných pretekoch v streľbe zo vzduchových zbraní VC Mníchova sa slovenskí zástupcovia výraznejšie nepresadili.

Junior Peter Baláž obsadil vo vzduchovej pištoli 60 výkonom 553 bodov 35. miesto, Lenku Gajanovú klasifikovali v bavorskej metropole v pretekoch žien vo vzduchovej pištoli 40 s 367 bodmi na 49. priečke.

Vo vzduchovej puške 60 sa juniori Patrik Jány (611,6) a Ondrej Holko (611,3) umiestnili na 40., resp. 42. pozícii. V kategórii mužov bol Zoltán Baláž so 620,9 bodmi 45. Na strelnici v Hochbrücku pokračuje podujatie ďalšími súťažami aj v piatok a sobotu.