Video: Chlapec fotil selfie každý deň počas siedmich rokov
- 18:00 21.08.2014
- Svet

Zaujímavý projekt vytvoril dnes 19-ročný chlapec Hugo Cornellier. Pred siedmimi rokmi začal s fotením a zo snímok vzniklo naozaj unikátne video. Pozrite si ho.
Tak plynie čas. Ak si myslíte, že selfie mánia je tu iba posledné obdobie, mýlite sa. Dnes už devätnásťročný mladík Hugo Cornellier fotil selfie počas doby siedmich rokov. Každý deň snímka.
Sledujte video: Keď sa selfie stáva nebezpečným
3000 snímkov bolo napokon zoradených do zaujímavej časovej slučky, ktorú si môžete pozrieť v priloženom videu.
Video: Chlapec fotil selfie každý deň počas siedmich rokov
Sledujte video: Takéto selfie video ste ešte nevideli!

Huliak prišiel na finále slovenskej hokejovej extraligy. Takto reagovali ľudia v Steel Aréne
Minister Huliak sa v Košiciach nedočkal pozitívneho prijatia.

List napísaný na palube Titanicu vydražili za 300.000 libier
Za 300.000 libier sa na aukcii predal list, ktorý na palube Titanicu napísal jeden z najznámejších preživších niekoľko dní pred potopením lode.

Slováci namiesto šetrenia prišli o peniaze. Pozor na tento masívny podvod
Používatelia smartfónov si v snahe ušetriť peniaze nainštalovali škodlivé aplikácie.

Hlasujúci za Oscarov si musia pred odovzdaním hlasov pozrieť všetky filmy
Členovia poroty, ktorá rozhoduje o filmových cenách Oscar, budú musieť preukázať pred hlasovaním vo finálovom kole, že si pozreli všetky filmy v jednotlivých kategóriách.

Ako zabrániť vysychaniu trávnika? Pozor na túto chybu
Ku koseniu trávnika treba pristupovať opatrne zvlášť počas leta.