• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 5.5.2025Meniny má Lesana, Lesia
12°Bratislava

Sociálna poisťovňa spúšťa novú službu na reklamácie klientov

  • 15:45 16.01.2024
  • Bratislava
Sociálna poisťovňa spúšťa novú službu na reklamácie klientov

Novinka pomôže informovať inštitúciu v prípade nespokojnosti klientov.

Sociálna poisťovňa (SP) zriadila novú službu, prostredníctvom ktorej môžu klienti kontaktovať inštitúciu, ak neboli spokojní s vybavením požiadavky v pobočke SP. Centrum kvality a reklamácií sa bude zaoberať zaslanou reklamáciou po vyplnení elektronického formulára. Informoval o tom hovorca SP Martin Kontúr.

Ak chce klient podať reklamáciu práce pobočky alebo požiadať o nápravu, pretože problém pretrváva, môže urobiť dva kroky. Buď vyplní a odošle elektronický formulár na reklamácie, alebo zašle reklamáciu prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Formulár na reklamáciu, resp. e-mail poskytuje klientovi jednoduchú a rýchlu možnosť, ako postupovať v prípade nespokojnosti. Reklamáciou klienta sa bude zaoberať nové špecializované pracovisko - Centrum kvality a reklamácií, ktoré nestranne preverí jeho podnet a bude sa mu náležite venovať s cieľom promptne ho vybaviť,“ priblížil Kontúr.

Reklamácie bude centrum preverovať, riešiť a zároveň analyzovať. Má to prispieť k skvalitňovaniu služieb SP.

Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Analytici NBS: Neistota znižuje dôveru spotrebiteľov, pomôcť môžu nižšie úroky

Analytici NBS: Neistota znižuje dôveru spotrebiteľov, pomôcť môžu nižšie úroky

DNES - 11:29Ekonomické

Neistota okolo obchodnej politiky USA sa negatívne odráža aj na správaní ľudí v eurozóne.

MPRV: Na farme v Dolných Semerovciach bol potvrdený mor ošípaných

MPRV: Na farme v Dolných Semerovciach bol potvrdený mor ošípaných

DNES - 11:13Ekonomické

Na farme v Dolných Semerovciach v okrese Levice bol potvrdený africký mor ošípaných.

USA niekedy v budúcnosti znížia clá pre Čínu

USA niekedy v budúcnosti znížia clá pre Čínu

DNES - 9:40Ekonomické

Spojené štáty niekedy v budúcnosti znížia dovozné clá pre Čínu, inak krajiny nebudú môcť navzájom obchodovať, vyhlásil americký prezident Donald Trump.

Transakčnú daň odmietlo v prieskume PAS až 97 % podnikateľov

Transakčnú daň odmietlo v prieskume PAS až 97 % podnikateľov

DNES - 9:07Ekonomické

Transakčnú daň označilo 77 % podnikateľov za nezmyselný krok a ďalších 20 % sa k dani stavia „skôr negatívne“.

Trump pripúšťa, že USA by sa mohli dostať do recesie

Trump pripúšťa, že USA by sa mohli dostať do recesie

VČERA - 16:17Ekonomické

Americký prezident Donald Trump pripúšťa, že USA by sa mohli v krátkom čase dostať do recesie, je však presvedčený, že z dlhodobého hľadiska bude najväčšia svetová ekonomika prosperovať.