• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 5.3.2024Meniny má Fridrich
Bratislava

Wargaming podporí Ukrajinu charitatívnou akciou

  • 13:59 19.10.2023
  • Bratislava
Wargaming podporí Ukrajinu charitatívnou akciou

Wargaming spúšťa najväčšiu charitatívnu iniciatívu v 6 hrách.

Spoločnosti Wargaming, ktorá sa venuje videohrám s vojnovou tematikou, pristupuje k téme reálnych vojenských konfliktov citlivo. V Kyjeve stále funguje celé štúdio, ktoré tvrdo pracuje na hre World of Tanks a ďalších produktoch napriek všetkým hrôzam, ktoré Ukrajina zažíva každý deň.

Spoločnosť Wargaming už rok a pol prispieva na pomoc ukrajinským civilistom. Milión dolárov venovala na lekársku pomoc a vybavenie počas prvého týždňa vojny. 100 000 dolárov bolo darovaných obetiam katastrofy v Kachovke a spoločnosť prispela aj pri iných udalostiach. Stovky zamestnancov prispievajú aj z vlastnej iniciatívy, spustili internú finančnú zbierku a vyzbierali 200 tisíc eur na nákup sanitiek pre ukrajinských zdravotníkov.

Teraz Wargaming vyzýva všetkých hráčov, aby sa pridali a podporili tých, ktorí boli postihnutí vojnou. Spoločnosť spúšťa ich najväčší charitatívny projekt, WargamingUnited, v šiestich hrách - World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks Modern Armor, World of Warships, World of Warships: a World of Warplanes. Každá hra bude obsahovať špeciálne balíčky s ukrajinskou tematikou a prvky vytvorené umelcami zo štúdia Wargaming Kyjev. Vďaka týmto časovo obmedzeným ponukám môžu hráči nielen pomôcť ľuďom v núdzi, ale zároveň získať hodnotný herný obsah a prejaviť svoju podporu.

Z každého zakúpeného balíka WargamingUnited bude 100 % zisku venovaného na UNITED24, oficiálnu platformu na získavanie finančných prostriedkov na Ukrajine, na nákup sanitiek C-Type, ktoré sa postarajú o záchranu životov. Sanitky C-Type sú vysoko špecializované vozidlá, ktoré sú vybavené defibrilátormi, monitormi srdca, kyslíkovými nádržami a zariadeniami na umelú pľúcnu ventiláciu potrebnými na udržanie zranených pri živote, kým sa dostanú na operačnú sálu. Každá sanitka pomôže zachrániť stovky životov.

Balíčky budú k dispozícii od 18. októbra do 1. novembra.

Zdroj: Info.sk/PR, wargaming.net
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Ako na efektívnu správu skladu: týmto chybám sa vyhnite

Ako na efektívnu správu skladu: týmto chybám sa vyhnite

12:30 02.02.2024Tlačové správy

Keď vám sklad nefunguje dobre, pripravujete sa o dosť veľa peňazí. V článku sa zameriame na typické situácie, kedy firmám peniaze unikajú, a pozrieme sa, ako sa dajú riešiť.

Správne fungovanie nervovej sústavy: Čo nepodceňovať?

Správne fungovanie nervovej sústavy: Čo nepodceňovať?

9:07 18.01.2024Tlačové správy

Nervová sústava je možno tou vôbec najdôležitejšou časťou nášho tela.

Aké typy kabeliek vám zaručene nesmú chýbať v šatníku?

Aké typy kabeliek vám zaručene nesmú chýbať v šatníku?

15:30 20.12.2023Tlačové správy

V dnešnej dobe nie je šatník kompletný bez niekoľkých štýlových kabeliek, ktoré nielen dopĺňajú váš outfit, ale tiež vám uľahčujú každodenný život.

Ako kúpiť perfektné gumáky pre deti? Pozrite si niekoľko užitočných tipov!

Ako kúpiť perfektné gumáky pre deti? Pozrite si niekoľko užitočných tipov!

16:19 19.12.2023Tlačové správy

Mláky, voda, blato – ktoré dieťa by tomu odolalo? Na bezstarostne strávené chvíle vonku aj počas nepriaznivého počasia sú nevyhnutnou výbavou gumáky.

Ste naozajstným milovníkom kávy? Neváhajte a spoznajte 5 najdrahších káv sveta

Ste naozajstným milovníkom kávy? Neváhajte a spoznajte 5 najdrahších káv sveta

9:05 13.12.2023Tlačové správy

Tie najkvalitnejšie kávy sveta nevynikajú len svojou chuťou ale aj vyššou cenou. Každá z nich ponúka naozaj nezameniteľný zážitok pre milovníkov kávy.