• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 24.5.2024Meniny má Ela
21°Bratislava

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

  • 16:55 15.11.2021
  • Bratislava
LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

Nový mestský typ hudobného festivalu prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave a už dnes začína s predajom vstupeniek na nedeľu 12.júna a najväčšiu hviezdu festivalu RED HOT CHILI PEPPERS!

Samotný festival budú tvoriť tri samostatné hudobné dni, ktoré bude spájať miesto konania - Národný futbalový štadión na Tehelnom poli. Nepôjde síce o klasický festival so všetkým možným zázemím, ale skôr o mestskú formu festivalu priamo v hlavnom meste SR.

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Každý deň festivalu od piatka do nedele plánujeme brány otvoriť o 12:00hod. a následne ponúkať hudobnú produkciu pre každého, kto si rád plní svoje hudobné sny. Nevyhnutnou súčasťou festivalu bude bohaté gastro zázemie vytvorené nielen z pevných bufetov na štadióne, ale aj v tzv. Gastrozóne, ktorá vznikne pri vstupe do oploteného areálu. Každý deň zvlášť má svoju vlastnú cenovú politiku nastavenú podľa samotných účinkujúcich. Začíname predajom nedeľného lístka a zároveň koncertu najväčšej hviezdy festivalu, ale v cene vstupenky na túto hviezdu bude plnohodnotný celodenný hudobný program, ktorý bude ich samotnému koncertu predchádzať a odštartuje už krátko popoludní.“

Jednodňová vstupenka na nedeľu 12.júna tak okrem Red Hot Chili Peppers zaručí koncert ďalších minimálne piatich kapiel a vraj sa majú fanúšikovia na čo tešiť. Samotní organizátori však v tejto chvíli musia odpovedať na zvedavé otázky od samotných fanúšikov, keďže koncert takejto megahviezdy je pre mnohých veľkým prekvapením.

Silvia Nemčovičová: „Denne sme atakovaní otázkami, či je to skutočne pravda, že k nám zavíta takáto legenda, môžem len potvrdiť, že z našej strany je všetko v poriadku, zmluva je podpísaná, veď bez nej by sme ani súhlas na zverejnenie koncertu nikdy nedostali. Vieme o tom, že to ešte stále nezverejnili na svojej webovej stránke, ale máme prísľub, že to čo najskôr napravia. Predaj spúšťame podľa odsúhlasenia manažmentu skupiny dnešným dňom popoludní a ja už len prezradím, že iba pre 1000 najrýchlejších fanúšikov kapely máme aj jeden verím zaujímavý darček – celodňovú vstupenku do sektoru státie za akciovú cenu ukrytú pod názvom „Lucky Love“.

Ďalšie zaujímavé mená plánuje SILVI Production odhaľovať postupne v najbližších dňoch, no už podľa headlinera je jasné, že na Slovensku vzniká ďalšie skvelé festivalové miesto, ktoré má ambíciu zaujať nielen slovenských hudobných fanúšikov.

Agentúra sa naposledy zviditeľnila vypredanými koncertami na najväčších zimných štadiónoch v Bratislave a Prahe, kam priniesla vystúpenia Karla Gotta, Lucie Bílej, ale aj Heleny Vondráčkovej, či úspešné turné Pala Haberu a TEAM.

Na rok 2022 je tiež v ich réžii naplánovaný už takmer vypredaný koncert Erica Claptona v pražskej O2 Aréne.

Predaj vstupeniek začína 15.novembra exkluzívne na www.Predpredaj.sk!

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Zdroj: Info/PR, SILVI Production
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Ako na bezpečnú jazdu v aute: Návod pre začiatočníkov

Ako na bezpečnú jazdu v aute: Návod pre začiatočníkov

DNES - 16:55Tlačové správy

Pri jazde autom je bezpečnosť vždy na prvom mieste. Bez ohľadu na to, či ste práve získali vodičský preukaz, alebo už niekoľko rokov jazdíte.

Vojak Švejk víta hráčov na palube lodí vo World of Warships

Vojak Švejk víta hráčov na palube lodí vo World of Warships

13:04 16.05.2024Tlačové správy

V obľúbenej online hre sa objavil legendárny vojak Švejk s hlasom herca Michala Holána.

Profesionálna starostlivosť o vlasy ako od kaderníka? Len so značkou Remington

Profesionálna starostlivosť o vlasy ako od kaderníka? Len so značkou Remington

6:29 10.05.2024Tlačové správy

Značka Remington je lídrom na trhu v oblasti starostlivosti o vlasy v mnohých krajinách sveta, vrátane Slovenska.

Aká je budúcnosť fotovoltických panelov?

Aká je budúcnosť fotovoltických panelov?

10:44 24.04.2024Tlačové správy

Fotovoltika je spôsob, ako meniť slnečné žiarenie priamo na elektrickú energiu. Práve tento proces sa stal kľúčovým v boji proti klimatickým zmenám a hľadaniu alternatívnych zdrojov energie.

Kúpele doma? Odpoveďou je sprchový set

Kúpele doma? Odpoveďou je sprchový set

22:33 05.03.2024Tlačové správy

Práca s energiou ľudského tela nie je len ezoterickou špecialitou.