• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 4.10.2022Meniny má František
13°Bratislava

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

  • 16:55 15.11.2021
  • Bratislava
LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

Nový mestský typ hudobného festivalu prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave a už dnes začína s predajom vstupeniek na nedeľu 12.júna a najväčšiu hviezdu festivalu RED HOT CHILI PEPPERS!

Samotný festival budú tvoriť tri samostatné hudobné dni, ktoré bude spájať miesto konania - Národný futbalový štadión na Tehelnom poli. Nepôjde síce o klasický festival so všetkým možným zázemím, ale skôr o mestskú formu festivalu priamo v hlavnom meste SR.

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Každý deň festivalu od piatka do nedele plánujeme brány otvoriť o 12:00hod. a následne ponúkať hudobnú produkciu pre každého, kto si rád plní svoje hudobné sny. Nevyhnutnou súčasťou festivalu bude bohaté gastro zázemie vytvorené nielen z pevných bufetov na štadióne, ale aj v tzv. Gastrozóne, ktorá vznikne pri vstupe do oploteného areálu. Každý deň zvlášť má svoju vlastnú cenovú politiku nastavenú podľa samotných účinkujúcich. Začíname predajom nedeľného lístka a zároveň koncertu najväčšej hviezdy festivalu, ale v cene vstupenky na túto hviezdu bude plnohodnotný celodenný hudobný program, ktorý bude ich samotnému koncertu predchádzať a odštartuje už krátko popoludní.“

Jednodňová vstupenka na nedeľu 12.júna tak okrem Red Hot Chili Peppers zaručí koncert ďalších minimálne piatich kapiel a vraj sa majú fanúšikovia na čo tešiť. Samotní organizátori však v tejto chvíli musia odpovedať na zvedavé otázky od samotných fanúšikov, keďže koncert takejto megahviezdy je pre mnohých veľkým prekvapením.

Silvia Nemčovičová: „Denne sme atakovaní otázkami, či je to skutočne pravda, že k nám zavíta takáto legenda, môžem len potvrdiť, že z našej strany je všetko v poriadku, zmluva je podpísaná, veď bez nej by sme ani súhlas na zverejnenie koncertu nikdy nedostali. Vieme o tom, že to ešte stále nezverejnili na svojej webovej stránke, ale máme prísľub, že to čo najskôr napravia. Predaj spúšťame podľa odsúhlasenia manažmentu skupiny dnešným dňom popoludní a ja už len prezradím, že iba pre 1000 najrýchlejších fanúšikov kapely máme aj jeden verím zaujímavý darček – celodňovú vstupenku do sektoru státie za akciovú cenu ukrytú pod názvom „Lucky Love“.

Ďalšie zaujímavé mená plánuje SILVI Production odhaľovať postupne v najbližších dňoch, no už podľa headlinera je jasné, že na Slovensku vzniká ďalšie skvelé festivalové miesto, ktoré má ambíciu zaujať nielen slovenských hudobných fanúšikov.

Agentúra sa naposledy zviditeľnila vypredanými koncertami na najväčších zimných štadiónoch v Bratislave a Prahe, kam priniesla vystúpenia Karla Gotta, Lucie Bílej, ale aj Heleny Vondráčkovej, či úspešné turné Pala Haberu a TEAM.

Na rok 2022 je tiež v ich réžii naplánovaný už takmer vypredaný koncert Erica Claptona v pražskej O2 Aréne.

Predaj vstupeniek začína 15.novembra exkluzívne na www.Predpredaj.sk!

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info/PR, SILVI Production
Najnovšie v kategóriiViac článkov
 Viete, čo všetko zvládne váš plnoautomatický kávovar De'Longhi? Doprajte si rozmanitú ponuku kávových nápojov aj doma

Viete, čo všetko zvládne váš plnoautomatický kávovar De'Longhi? Doprajte si rozmanitú ponuku kávových nápojov aj doma

11:39 07.09.2022Tlačové správy

Aby ste si v pohodlí domova dokázali pripraviť naozaj chutnú kávu, je dobré vlastniť pákové kávovary alebo plnoautomatické kávovary. Aby chuť bola naozaj dokonalá, dôležitou súčasťou je mlynček na kávu.

Rammstein prídu na Slovensko: Na trenčianskom letisku predvedú horúcu šou

Rammstein prídu na Slovensko: Na trenčianskom letisku predvedú horúcu šou

14:03 01.09.2022Tlačové správy

Rammstein pridáva plyn a oznamuje, že v roku 2023 sa po tretí raz vráti so svojím turné po Európe.

Žehlenie sa môže stať aj vašou obľúbenou aktivitou, prezradíme vám ako na to

Žehlenie sa môže stať aj vašou obľúbenou aktivitou, prezradíme vám ako na to

3:46 11.05.2022Tlačové správy

Napriek tomu, že mnohí z nás žehlenie neobľubujú, parný generátor či kvalitná naparovacia žehlička vedia tento fakt zmeniť. Žehlenie môže byť aj zábavou.

Wargaming reaguje na situáciu na Ukrajine

Wargaming reaguje na situáciu na Ukrajine

14:07 03.03.2022Tlačové správy

Spoločnosť Wargaming vydala stanovisko k aktuálnej situácii a bezpečnosti zamestnancov na Ukrajine.

Viete správne čítať etikety? Toto si všímajte pri nákupe potravín

Viete správne čítať etikety? Toto si všímajte pri nákupe potravín

5:27 25.02.2022Tlačové správy

Pri bežnom nákupe v obchode sa na nás z pultov usmievajú doslova tisíce produktov. Podľa čoho si z nich zvyčajne vyberiete ten, ktorý s vami pocestuje domov?