• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 18.1.2022Meniny má Bohdana
Bratislava

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

  • 0:08 13.10.2021
  • Bratislava
Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

Operačný systém Windows 11 bol spustený minulý týždeň a niektorí používatelia môžu bezplatne aktualizovať svoj operačný systém z Windows 10 na nový operačný systém. Ak to chcete tiež zažiť, mali by ste mať najskôr Windows 10.

Ak je váš počítač príliš starý bez potrebnej hardvérovej podpory, bohužiaľ, Windows 11 pre vás teraz nie je dobrou voľbou, takže kvôli stabilite môžete Windows 10 naďalej používať. Nákup Windows 10 Home alebo Pro od spoločnosti Microsoft vás vždy bude stáť premrštenú cenu. Môžete však ísť na GoDeal24.com – dôveryhodnú webovú stránku s atraktívnymi cenami na kúpu 100% originálnej licencie Windows 10. A počas ich jesenného výpredaja získate obrovskú zľavu na Windows 10 a kancelárske produkty.

Najlepšie na tom je, že Windows God môžete získať veľmi lacno na godeal24. Ak stále nevlastníte Windows 10 a chcete si vyskúšať najnovšie Windows 11, v tejto chvíli by vám nemala ujsť veľká propagácia na godeal24. Okná 11 získate rýchlo za cenu nízku až 18,99 €.

Špeciálna ponuka bez kupónu

ZĽAVA 45% NA PREDAJ s kódom kupónu: SGO45

60% ZĽAVA na ďalšie produkty s kódom kupónu: SGO60

Nástroje pre váš počítač

Užite si teda hviezdnu skúsenosť zákazníkov, bezplatnú aktualizáciu systému Windows 11 a najlepšie ceny systému Windows 10 OS od Godeal24 hneď teraz. Zákaznícke služby (service@godeal24.com) sa vždy snažia ísť ďalej a ďalej, aby vám pomohli so všetkými vašimi problémami a otázkami. Začnite teda nakupovať hneď teraz a využite exkluzívnu akciu ešte dnes.

Proces nákupu je jednoduchý a sú k dispozícii aj spôsoby platby viacerými spôsobmi, samozrejme s bezplatným doručením. Všetky tieto vyššie uvedené propagačné akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia iba do vypredania zásob-takže ak si chcete aktualizovať počítačový softvér, určite by ste mali využiť jednu z nich.

Poznámka: Všetky tieto kľúče sú legálnymi verziami. Nízka cena týchto kľúčov je daná skutočnosťou, že sa bežne predávajú s počítačom. Tento postup ďalšieho predaja bol legalizovaný Európskym súdnym dvorom.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info,sk, Godeal24
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Zima bude plná snehu. Šatníky vyzbrojte svetrami a čiapkami

Zima bude plná snehu. Šatníky vyzbrojte svetrami a čiapkami

22:07 21.12.2021Tlačové správy

Sveter je súčasťou takmer každého pánskeho šatníka. Je nadčasový a dobre sa kombinuje s ostatnými kúskami pánskeho oblečenia.

K vianočným oslavám vo World of Tanks sa pripája Arnold Schwarzenegger

K vianočným oslavám vo World of Tanks sa pripája Arnold Schwarzenegger

14:00 03.12.2021Tlačové správy

Túto zimu prináša sviatočnú náladu Arnold Schwarzenegger.

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

16:55 15.11.2021Tlačové správy

Nový mestský typ hudobného festivalu prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

6:01 30.10.2021Tlačové správy

Kozmetické masky sú známe už od starovekého Egypta. Kleopatra, aby jej tvár získala sviežosť zachovala si mladosť a zlepšila tón, pravidelne používala masky zo zlata, medu, oslieho mlieka, kaolínu, aloe a liečivého bahna

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

20:30 28.10.2021Tlačové správy

Technológie hýbu svetom, o tom niet pochýb. Inovácie zavádzajú do svojho podnikania rôzne spoločnosti, a inak tomu nie je ani v logistickom priemysle.