• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 19.5.2024Meniny má Gertrúda
14°Bratislava

Program Clubcard expanduje za hranice obchodov Tesco

  • 10:35 20.09.2013
  • BRATISLAVA
Program Clubcard expanduje za hranice obchodov Tesco

Sieť autorizovaných servisov Škoda AUTO Slovensko a hotely SOREA sa pridali k vernostnému programu Clubcard. Držitelia vernostnej karty do konca tohto roka môžu čerpať výhody vernostného programu i mimo obchodov Tesco. „Štvrté narodeniny Clubcard chceme osláviť so všetkými našim zákazníkmi. Pretože si to zaslúžia, rozšírili sme výhody členstva i za hranice obchodov Tesco. Zároveň sme vytvorili VIP klub - priestor, ktorým chceme byť bližšie našim najlojálnejším zákazníkom,“ vyhlásila Petra Šuttová, špecialistka vernostného programu spoločnosti Tesco Stores SR, a.s.

„Považujeme to z našej strany za krok bližšie i k našim zákazníkom,“ pridáva sa Robert Hukel zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko. Sieť sedemdesiatich autorizovaných servisných partnerov ŠKODA držiteľom karty umožňuje využiť hneď dva benefity. Technickú kontrolu vozidla akejkoľvek značky so záťažovým testom batérie za menej ako desať eur a 20-percentné cenové zvýhodnenie všetkých ŠKODA Originálnych dielcov. „Clubcard skrátka ponuka zákazníkom výhody šité na mieru. Rozširovaním výhod i mimo obchodov Tesco sa tento efekt ešte znásobí,“ pokračuje Petra Šuttová.

Vďaka novým benefitom vernostného programu Clubcard si môžu držitelia kariet vyskladať víkend či dovolenku naprieč Slovenskom od Bratislavy cez Tatry až po Spiš v podobe cenovo zvýhodnených pobytov s raňajkami v hoteloch SOREA. „Stačí, ak si pobyt zarezervuje prostredníctvom cestovnej kancelárie SOREA, zadá číslo svojej karty Clubcard a získa zľavu na pobyt až 43 percent. Po príchode do hotela sa kartou preukáže na recepcii a nocuje aj s raňajkami za 20 alebo 25 eur za osobu či využíva ďalšie výhody konkrétneho zariadenia siete SOREA, napr. zľavy do wellness centier, hotelových bazénov, na relaxačné procedúry alebo 100-percentnú zľavu pre deti", približuje Beáta Töröková za hotelovú spoločnosť.

Súčasťou nového balíka výhod je i prebiehajúce bezplatné vyšetrenie zraku v optikách Tesco, vyšetrenie tlaku, hladiny tuku a cholesterolu v Tesco lekárňach, či lacnejšie mobily v rámci Tesco telefóny. Akcie majú rôznu dobu trvania, pričom budú priebežne nahrádzané ďalšími. „Radi by sme poďakovali i našim najvernejším zákazníkom, ktorých sme zaradili do VIP klubu. Ako špeciálnu odmenu im čoskoro pošleme tri vstupenky do troch najväčších akvaparkov v Čechách a na Slovensku,“ podotýka Petra Šuttová.

V neposlednom rade sa výrazne rozšírili i výhody clubcard v rámci samotnej spoločnosti Tesco Stores SR, a.s. Zdvojnásobil sa počet bodov, ktoré zákazník získa kúpou ekologických výrobkov alebo značiek Tesco Finest, Vitakids, Tesco Pravá chuť, ... . Dvojnásobok bodov si dokonca pripíšu i zákazníci využívajúci službu Tesco Potraviny domov.
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Vojak Švejk víta hráčov na palube lodí vo World of Warships

Vojak Švejk víta hráčov na palube lodí vo World of Warships

13:04 16.05.2024Tlačové správy

V obľúbenej online hre sa objavil legendárny vojak Švejk s hlasom herca Michala Holána.

Profesionálna starostlivosť o vlasy ako od kaderníka? Len so značkou Remington

Profesionálna starostlivosť o vlasy ako od kaderníka? Len so značkou Remington

6:29 10.05.2024Tlačové správy

Značka Remington je lídrom na trhu v oblasti starostlivosti o vlasy v mnohých krajinách sveta, vrátane Slovenska.

Aká je budúcnosť fotovoltických panelov?

Aká je budúcnosť fotovoltických panelov?

10:44 24.04.2024Tlačové správy

Fotovoltika je spôsob, ako meniť slnečné žiarenie priamo na elektrickú energiu. Práve tento proces sa stal kľúčovým v boji proti klimatickým zmenám a hľadaniu alternatívnych zdrojov energie.

Kúpele doma? Odpoveďou je sprchový set

Kúpele doma? Odpoveďou je sprchový set

22:33 05.03.2024Tlačové správy

Práca s energiou ľudského tela nie je len ezoterickou špecialitou.

Ako na efektívnu správu skladu: týmto chybám sa vyhnite

Ako na efektívnu správu skladu: týmto chybám sa vyhnite

12:30 02.02.2024Tlačové správy

Keď vám sklad nefunguje dobre, pripravujete sa o dosť veľa peňazí. V článku sa zameriame na typické situácie, kedy firmám peniaze unikajú, a pozrieme sa, ako sa dajú riešiť.