• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 29.1.2020Meniny má Gašpar
Bratislava

Video:Austrálčania dali reportérke “skákajúceho medveďa”.Takto dobre sa už dlho nenasmiali

  • 21:56 13.01.2020
  • Kangaroo Island
Video:Austrálčania dali reportérke “skákajúceho medveďa”.Takto dobre sa už dlho nenasmiali

Škótska reportérka priniesla tak veľmi potrebný smiech počas tragických čias.

Austrálčania si vystrelili zo škótskej reportérky, ktorá prišla natáčať reportáž o zvláštnom zvierati. Asi ste doteraz ešte nepočuli o “skákajúcom medveďovi”, no obyvatelia Austrálie radi varujú turistov, aby sa tomuto živočíchovi vyhýbali. Tieto chlpaté tvory pripomínajúce koaly podľa nich skákajú zo stromov na ľudí a útočia svojimi ostrými zubami.

V skutočnosti však ide o rozšírený austrálsky žart a žiadne také zviera neexistuje. Spravodajkyňa pre ITV News Asia Debi Edwardová však o tomto vtipe predtým nepočula a stala sa tak obeťou žartu počas návštevy Kangaroo Island.

Kameraman a producent Sean Mulcahy sa na sociálnej sieti podelil o zábery, ako sa Debi snaží zostať pokojná počas stretnutia s krvilačným zvieraťom, ktorým však nie nič iné, len mierumilovná koala.

In times of tragedy and incessant misery, sometimes humour is the best medicine This is the UK’s ITV News, Asia correspondent Debi Edward. I have had the pleasure of working with her now on a number of occasions and she is an exceptional journalist and a lovely lady. However, I am Australian and by proclamation a dirty rotten scoundrel. If you enjoyed this video, please don’t let Debi’s humiliation be in vain Please donate directly to help the park who are treating these koalas. https://www.gofundme.com/f/help-save-kangaroo-islands-koalas-and-wildlife?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet Remember, nearly 40,000 have died here on Kangaroo Island. Don’t forget to share this post too Garnett Hall Sam Mitchell #KIWildlifePark #KangarooIsland #ki #SouthAustralia #SA #AusArmy #YourADF #Australianbushfires #koalas #news #fires

Posted by Sean Mulcahy on Saturday, January 11, 2020

Debi si obliekla ochranný oblek a na kameru vyjadrila svoje obavy:

“Bolo mi povedané, že je to celkom nebezpečné zviera. Je známe, že útočí na ľudí. Všetci vyzerajú nervózne. Snažím sa nebáť sa, pretože mi bolo povedané, že to môže vycítiť, keď sa bojím.“

Reportérka sa začala o to viac báť, keď jej povedali, že to vyzerá zle a musia pripraviť uspávacie strely. Koalu si potom zobrali naspäť a všetci vybuchli do smiechu.

Ako Debi neskôr dodala pre 9 News, bolo to prvýkrát, kedy videla Austrálčanov sa smiať, odkedy bojujú proti požiarom a snažia sa zachrániť zvieratá. Takže na konci dňa bola šťastná, že im na tváre priniesla úsmev, aj keď to bolo na jej účet.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TM, 9now.nine.com.au, Video: facebook.com/anptvsean
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Mužovi zo dňa na deň zmodreli nohy. V nemocnici sa šiel prepadnúť od hanby

Mužovi zo dňa na deň zmodreli nohy. V nemocnici sa šiel prepadnúť od hanby

DNES - 21:28Zaujímavosti

Na pohotovosti sa mu vysmiali. Muž sa s ostatnými podelil o príbeh o tom, ako sa dopracoval k príčine nevysvetliteľných príznakov.

Video: Takto rýchlo sa stavajú nemocnice v Číne. Doma im môžeme len závidieť

Video: Takto rýchlo sa stavajú nemocnice v Číne. Doma im môžeme len závidieť

DNES - 18:55Zaujímavosti

Čínska vláda v reakcii na rýchle šírenie koronavírusu prijíma opatrenia, ktorými by umožnila liečbu nakazených v blízkosti postihnutých oblastí.

Video: Tieto zábery nepobúrili len Číňanov

Video: Tieto zábery nepobúrili len Číňanov

VČERA - 22:03Zaujímavosti

V dobe, keď sa Čína zmieta v epidémii smrteľného koronavírusu, na internet prenikli zábery, ktoré situácii vôbec neprospeli.