V Bratislave sneží, vodiči hlásia nehody a kolóny, mešká aj MHD

Doprava je naďalej komplikovaná, viaceré linky MHD majú meškanie.
Aktualizované 15:08
Aktuálne meškanie bratislavskej MHD sa z dôvodu zhoršených poveternostných podmienok pohybuje od 10 do 50 minút. Na webovej stránke o tom informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB), ktorý obnovil premávku niektorých autobusových a trolejbusových liniek, pričom trasy viacerých sú stále odklonené a zmenené.
DPB obnovil premávku autobusových liniek č. 43 na konečnú zastávku Lesopark, č. 63 do Lamača a trolejbusových liniek č. 202, 207 a 212 po pôvodných trasách. "Dispečing DPB vyhlásil celomestský zásah na čistenie obratísk, tratí a zastávok MHD, ktoré má v správe,” uvádza webová stránka.
Stella centrum informuje o viacerých dopravných nehodách v hlavnom meste, napríklad v križovatke Vajanského a Dostojevského, za letiskom na Ivanskej ceste, v smere do centra či na Gagarinovej pri výjazde z Hraničnej v smere do centra.
Kolóny sa tvoria na Račianskej v smere do mesta, na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom i na D2 za Stupavou, v smere do Bratislavy.
Sneženie a poľadovica komplikujú dopravu v Bratislave od predpoludňajších hodín.

Vlachynský: DRG systémom sa jadro problému slovenských nemocníc nerieši
Z krátkodobého hľadiska bude efekt zavedenia DRG systému v slovenských nemocniciach minimálny, jadro problému sa ním nerieši, tvrdí analytik Martin Vlachynský.

Na pasienku útočil vlk, oblasť monitorujú ochranári
Vlkom sa na Slovensku darí, tvrdí Štátna ochrana prírody SR.

Nedeľa bez politických diskusií má podporu aj v opozícii
Premiérov návrh chce podporiť jedna z opozičných strán.

Diaľnicu D1 v smere do Bratislavy popoludní otvorili
Diaľnicu D1 v smere zo Senca do Bratislavy v nedeľu popoludní otvorili.

Stále platia výstrahy pred búrkami, môžu prísť aj povodne
Na malých tokoch podľa meteorológov môže dôjsť k vzostupu vodných hladín.