Video: Ako si urobiť lahodný pizza chlieb
- 17:56 21.09.2016
- Svet

Sledujte, ako sa dá pripraviť táto lahôdka.
Suroviny:
- 1 bochník chleba
- 1 šálka marinara omáčky
- 250 g mozzarelly
- 170 g salámy
- ½ cibule, nakrájanej
- ½ šálky bazalky
- Varená klobása
- 1 zelená paprika, nakrájaná
- 1 šálka strúhaného bieleho čedaru
Pozrite si: Ako si pripraviť chutné a zdravé cuketové čipsy
Príprava:
1. Predhrejte rúru na 175° C.
2. Odkrojte vrch a vydlabte vnútro chleba. Dovnútra pridajte pol šálky omáčky, potom polovicu z celkového množstva mozzarelly, salámu, cibuľu, bazalku, klobásu, papriku, druhú polovicu šálky omáčky, zvyšok mozzarelly, polovicu čedaru. Navrch dajte odkrojený kus chleba
3. Zabaľte chlieb do alobalu a zatlačte ho ťažkým predmetom na 30 minút. Odstráňte alobal, posypte zvyškom syra a salámy. Pečte 30 minút, kým syr nebude mať zlatistú farbu. Nechajte vychladnúť na 10 minút a môžete podávať.
Video: Pozrite si celý návod na prípravu pizza bochníka

Video: Mesto zasiahol umelo vytvorený dážď
Manipulácia s počasím nie je len témou sci-fi kníh. Toto mesto si vie poradiť so suchom vďaka umelo vytvorenému dažďu.

Hrozí vám rozchod? Takto to prezrádza telo
Nekvalitný či škodlivý vzťah prezrádzajú aj príznaky tela. Čo si treba všímať?

Podľa štúdie by fanúšikovia na koncerty Oasis mohli v Spojenom kráľovstve minúť miliardu libier
Fanúšikovia slávnej britpopovej skupiny Oasis by mohli počas nadchádzajúceho reunionového turné v Spojenom kráľovstve minúť miliardu libier. Podľa AFP to vyplýva z odhadu banky Barclays.

Vo francúzskom mestečku Landerneau sa zhromaždilo rekordných 3076 Šmolkov
Malé francúzske mestečko Landerneau na tretí raz uspelo pri pokuse utvoriť svetový rekord v počte ľudí oblečených ako Šmolkovia – zhromaždilo sa ich tam 3076. TASR informuje podľa správy agentúry UPI.

Video: Kamera zachytila nechutný moment pred vysielaním
Moderátorka zverejnila záber z nechutného momentu, ktorý zažila s kameramanom pred vysielaním.