Video: Reklama, ktorá vás rozplače
- 18:30 11.02.2014
- WASHINGTON

Romantika, ako lusk a rozhodne nevšedný a originálny nápad ako požiadať ženu o ruku. To musíte vidieť.
Výrobca vlasovej kozmetiky vsadil na naše city. A podarilo sa mu to naozaj úchvatne. Video znázorňuje pár, v ktorom muž prostredníctvom semien kvetov, ktoré narastú do podoby slov "Marry me", požiada ženu o ruku.
Sledujte video: Naozaj originálna reklama
Ozajstné umenie, urobiť takúto reklamu. A ešte lepšia forma žiadosti o ruku. Čo poviete? Páči sa vám táto reklama? Ak áno, dajte jej lajk, prípadne ju zdieľajte. Ďakujeme.
Video: Reklama, ktorá vás rozplače
Sledujte video: Kreatívna slovenská reklama

Lekárka si dala botox len na jednu stranu tváre. Dokážete spoznať, ktorú?
Doktorka si aplikovala botulotoxín len na polovicu tváre, aby ukázala, aké sú jeho následky.

Huliak prišiel na finále slovenskej hokejovej extraligy. Takto reagovali ľudia v Steel Aréne
Minister Huliak sa v Košiciach nedočkal pozitívneho prijatia.

List napísaný na palube Titanicu vydražili za 300.000 libier
Za 300.000 libier sa na aukcii predal list, ktorý na palube Titanicu napísal jeden z najznámejších preživších niekoľko dní pred potopením lode.

Slováci namiesto šetrenia prišli o peniaze. Pozor na tento masívny podvod
Používatelia smartfónov si v snahe ušetriť peniaze nainštalovali škodlivé aplikácie.

Hlasujúci za Oscarov si musia pred odovzdaním hlasov pozrieť všetky filmy
Členovia poroty, ktorá rozhoduje o filmových cenách Oscar, budú musieť preukázať pred hlasovaním vo finálovom kole, že si pozreli všetky filmy v jednotlivých kategóriách.