Na streche našli osobu v bezvedomí, na mieste zasahovali hasiči

Na mieste zasahovali hasiči s výškovou technikou.
Hasiči zasahovali v stredu (26. 2.) v Lozorne v okrese Malacky, kde sa na streche jednej z budov priemyselného parku mala nachádzať osoba v bezvedomí. Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) Bratislavského kraja o tom informoval na sociálnej sieti.
„Zasahujúci hasiči po príjazde na miesto udalosti nadviazali kontakt s posádkou záchrannej zdravotnej služby, ktorá ich informovala, že osoba je po epileptickom záchvate pri vedomí a nie je zranená,“ priblížil HaZZ. Hasiči osobu pomocou výškovej techniky transportovali zo strechy a odovzdali ju do opatery posádke zdravotníkov.

Smer: Najdôležitejšou výzvou pre EÚ je návrat k princípom suverénnej spolupráce
Najdôležitejšou výzvou pre EÚ je podľa Smeru-SD návrat k princípom suverénnej spolupráce členských štátov.

Pellegrini: V dnešnom meniacom sa svete má členstvo v Európskej únii ešte silnejší zmysel
Dnes sme svedkami takých výrazných zmien vo svete, aké sme nezažili celé desaťročia. A naše členstvo v Európskej únii má dnes oveľa silnejší zmysel, hodnotu aj perspektívu.

EK: Kvalita života na Slovensku sa od vstupu do EÚ výrazne zlepšila
Kvalita života na Slovensku sa od vstupu do Európskej únie výrazne zlepšila.

Roman Michelko: Matovič mandát nedokončil, za Fica predčasné voľby neboli nikdy
Na rozdiel od Igora Matoviča, ktorý nedokázal predísť predčasným voľbám, hoci mal na začiatku vládnutia viac ako 90 poslancov, počas vládnych koalícií pod vedením Roberta Fica predčasné voľby neboli ešte nikdy.

PS: Nová nemocnica je na úrovni vzdušného zámku
Nová národná nemocnica je, tak ako naposledy, len na úrovni vzdušného zámku. Problémom nemocnice je aj jej výstavba cez Ministerstvo obrany SR.