Pozor na falošné lístky na MHD, dopravný podnik varuje pred podvodníkmi

Facebooková stránka podvodne vyťahuje od ľudí peniaze.
Spoločnosť Transdev, ktorá prevádzkuje mestskú hromadnú dopravu (MHD) v Nitre, upozorňuje verejnosť na podvodníkov predávajúcich lacné lístky na nitriansku MHD. Stránka na facebooku s názvom Mesto Nitra Transdev podvodne vyťahuje od ľudí peniaze, no na predaj žiadnych lístkov dopravcu nemá oprávnenie, upozorňuje prevádzkovateľ MHD.
Podvodná stránka ponúka limitovaný počet kariet na údajné polročné bezplatné cestovanie v Nitre za dve eurá. Spoločnosť Transdev dôrazne upozorňuje, že nejde o jej oficiálnu stránku. Pripomína, že žiadne karty na šesťmesačné cestovanie v cene dve eurá aktuálne v ponuke nie sú. Na linkách MHD Nitra platia výlučne cestovné lístky uvedené v platnej tarife.
PODVODNÍCI PREDÁVAJÚ LACNÉ LÍSTKY NA MHD Dopravca, ktorý prevádzkuje autobusy nitrianskej MHD, upozorňuje na...
Uverejnil používateľ Mesto Nitra Pondelok 4. novembra 2024
Dopravca vyzýva cestujúcich, aby na odkazy zverejnené na uvedenom profile neklikali, a už vôbec tam nezadávali osobné údaje alebo údaje zo svojich platobných kariet.

Na R1 došlo k nehode, z ciest hlásia popadané stromy
Búrky počas sobotňajšieho večera skomplikovali dopravu.

Búrky neustanú ani v nedeľu, pozrite si výstrahy
Výstrahy pred búrkami by mali platiť v niektorých okresoch Slovenska aj v nedeľu, najmä popoludní.

Východ Slovenska zasiahla smršť, cesty zostali zaplavené
Po búrkach na viacerých miestach pomáhali hasiči.

Meteorológovia zaznamenali v sobotu na Slovensku prvý tropický deň v roku
Meteorológovia zaznamenali v sobotu na Slovensku prvý tropický deň v roku 2025. Teplota tak dosiahla úroveň 30 stupňov Celzia alebo viac.