65-ročná popová diva sa na pódiu dopustila nemiestneho vyhlásenia. Toto odkázala invalidovi v publiku.

Speváčka Madonna, ktorá momentálne koncertuje v Spojených štátoch v rámci turné Celebration Tour, sa počas jedného koncertu dopustila nemiestneho kroku.

Fanúšikovia ju totiž natočili pri tom, ako nevhodne oslovila jedného návštevníka v publiku. „Prečo tam sedíš,“ spýtala sa speváčka diváka na invalidnom vozíku. Madonna si ho pravdepodobne nevšimla.

Keď sa fanúšik nepostavil, speváčka pristúpila bližšie k nemu, keď vtom si všimla, že má pod sebou vozík. Následne sa ospravedlnila: „Aha, okej. Politicky nekorektné. Mrzí ma to. Som rada, že ste prišli.“

Nejde pritom o prvý virálny incident z turné Celebration Tour. Na jednom z februárových koncertov totiž speváčka spadla na pódium po tom, ako ju počas tanečného čísla jeden z jej tanečníkov zhodil zo stoličky.

V tomto prípade však nešlo o žiadny škandál, pretože Madonna sa rýchlo pozviechala a s úsmevom pokračovala vo vystúpení.