Polícia pátra po nezvestnej Ukrajinke, naposledy ju videli v krízovom centre

37-ročnú ženu naposledy videli v krízovom centre.
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 37-ročnej Ukrajinke Raise Sapak. Nezvestná je od 19. decembra. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.
Raisu Sapak videli naposledy 19. decembra okolo 8.00 h v krízovom centre v Považskej Bystrici, odkiaľ odišla na neznáme miesto a doposiaľ nepodala o sebe žiadne správy.
Nezvestná je vysoká 178 centimetrov, zavalitej postavy. Má krátke blonďavé vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe kaki dlhú zimnú bundu, tmavé nohavice, béžové zimné topánky a ružovú zimnú čiapku.
Foto: facebook.com/KRPZTN
„Akékoľvek informácie o nezvestnej je možné poskytnúť na telefónnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti Polícia SR - Trenčiansky kraj,“ doplnila polícia.

Bezpečnostná rada sa bude zaoberať aj hrozbou útoku na verejného činiteľa
Vo štvrtok sa uskutoční mimoriadne zasadnutie Bezpečnostnej rady SR. Jej začiatok je naplánovaný na 9.00 h.

Šimečka: Najviac šíri nenávisť a polarizuje premiér
Líder opozičného hnutia PS a poslanec Národnej rady SR Michal Šimečka mieni, že najviac šíri nenávisť a polarizuje premiér Robert Fico. Odkázal mu to v otvorenom liste.

Dokedy potrvá výluka pri Poprade? SSC zverejnila odhad
Slovenská správa ciest reagovala na poškodenie statiky mosta nad železnicou.

FOTO: Muž sa pohyboval po škole s atrapou zbrane
Muž je podozrivý z nebezpečného vyhrážania a šírenia poplašnej správy.

PS podáva pre novelu zákona o neziskových organizáciách návrh na Ústavný súd
Hnutie PS podáva pre novelu zákona o mimovládnych neziskových organizáciách návrh na Ústavný súd SR.