• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 24.6.2024Meniny má Ján
25°Bratislava

Slovenskú prirodzenosť nám závidí celý svet

  • 20:10 18.10.2013
  • BRATISLAVA
Slovenskú prirodzenosť nám závidí celý svet

Žiaria na módnych mólach, obálkach časopisov a rovnako úchvatne vyzerajú v teplákoch a bez make-upu. Za prirodzenú krásu ďakujú svojim génom. Môžeme byť pyšní. Slovensko je jednou z desiatich krajín, ktorá má najkrajšie ženy na svete.

Na farbe vlasov však nezáleží (ilustračné foto)

„Muži, ktorí preferujú vysoké, blonďavé, modrooké ženy, automaticky napadnú Švédky, najnádhernejšie blondínky sú však na Slovensku!“, takúto poctu prejavil našim krásnym ženám zahraničný magazín U CITY GUIDES, v rebríčku TOP 10 krajín s najkrajšími ženami sveta.

Či už blonďavé, červenovlasé či tmavovlásky, naše krásne Slovenky si vo svete všimli už dávno a ani v dnešnej dobe „umelých vylepšenín“ sa nestratili. Podľa slov portálu sa slovenské dámy nemusia veľmi snažiť,  aby zaujali a mnohé ženy po celom svete minú neuveriteľné peniaze na to, aby sa aspoň priblížili ich prirodzenosti.

Tmavovlasé Brazílčanky 

Exotická príťažlivosť týchto krások pramení v pôvode, ktorý je pravdepodobne tým etnicky najpomiešanejším na Zemi. Ich dlhé nohy, telá zvodných tvarov a tmavé lesklé vlasy nenechajú chladným žiadneho muža. Brazílčanky zvádzajú jediným pohľadom, horúcimi pohybmi a vedia si získať zaslúžený obdiv.

Ruská elegancia

Ženská krása je súčasťou Ruska. Podľa magazínu The Economist žije v tejto krajine pomerne viac žien ako mužov. Žeby sa o seba z dôvodu veľkej konkurencie starali viac? Len snaha by im však nepomohla. Aj u nich hrá veľkú úlohu pôvod a gény. Rusky sú považované za veľmi atraktívne, štíhle a elegantné. Nehovoriac o ich inteligencii a pozitívnych tradičných hodnotách, ktoré vyznávajú.

Blonďavé Švédky

Najväčšia koncentrácia pravých modrookých blondínok je predsa len v krajine troch koruniek. Švédky si svojou krásou a výhrou v absolútne prvých ročníkoch Miss World podmanili svet. Ani pri nich to však nie je len o zlatom povrchnom obale. Dokážu si získať náklonnosť vysokým intelektom a sofistikovanosťou.

Čítajte: Nebaví vás sex? Cvičiť sa neprinútite? Môžete trpieť vzácnymi alergiami!

Horúca Venezuela

Najväčší počet víťaziek Miss World s pôvodom vo Venezuele hovorí sám za seba. Krása predstavuje pre juhoamerickú krajinu najväčšiu hrdosť. Je známe, že tu ženy míňajú podstatnú časť mesačného príjmu do skrášľovacích procedúr. Na ceste k dokonalosti sa netaja ani pomocou chirurgických zákrokov. Táto medicínska disciplína sa radí medzi najprosperujúcejšie odvetvie v štáte.

Do Kolumbie za pokušením

Shakira, Shakira. Kolumbijské ženy sú hrdé na svoje krivky a mnohé z nich tvrdo „makajú“ na tom, aby ich vyrysovali. Sú veľmi zvodné a mužom dokážu pomútiť zmysly za krátku chvíľu. Bogota je vraj preto mestom lákavého pokušenia.

Prekvapenie na Ukrajine

Možno sa divíte, no Ukrajinky sú všeobecne považované za krásne, dobre oblečené dámy. O svoj zovňajšok a telo sa dobre starajú. Urobte si výlet do susedného Kyjeva! Okrem miestnych žien vás určite očarí aj hlavné mesto.

Snedé Libanonky

Práve táto krajina má podľa mnohých odborníkov na ženskú krásu najkrajšie ženy na Blízkom východe. Hoci tu odjakživa nemali príliš pokojný život, libanonské ženy svoj šarm okrem zovňajšku ukrývajú aj vo vnútornej sile a životnom eláne.    

Čokoládová Angola

Ak je reč o krásnych afrických ženách tmavej pleti, pozornosť sa okamžite obráti na jednu zo subsaharských krajín, Angolu. Okrem víťaziek Miss Universe môže byť právom hrdá aj na jedného z anjelov Victoria Secret, a to už je o symetrickej dokonalosti čo povedať. 

USA 

Pýtate sa čo robia tie tučné Američanky v rebríčku najsexi žien sveta? Hoci je tu obezita rozšírená ako chrípka v materskej škole, zvyšok populácie je naopak chorobne závislým na chudnutí, bodybuildingu, kráse a pomoci plastických chirurgov. Či už tvary od prírody alebo nie, spomeňte si na videoklipy z Miami a Los Angeles. Len sa to tam hemží krásnymi telami v bikinách a na korčuliach.

Tak schválne, mali ste už možnosť overiť si realitu?  Kde je koncentrácia najkrajších žien najväčšia podľa vás?

Čítajte: Najväčšie hriechy žien. Poučíte sa?

Zdroj: Info.sk, BD, zahr., Foto: SXC
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Skrytá vychytávka mikrovlniek: Vedeli ste o tejto ich funkcii?

Skrytá vychytávka mikrovlniek: Vedeli ste o tejto ich funkcii?

DNES - 8:47Zaujímavosti

Nie je to síce tajomstvo, no pre mnohých aj dnes prekvapenie. Tento prvok mikrovlniek vám výrazne uľahčí život.

Lekár varuje: Bežný doplnok do auta môže explodovať, na toto si dajte pozor

Lekár varuje: Bežný doplnok do auta môže explodovať, na toto si dajte pozor

VČERA - 9:59Zaujímavosti

Lekár na sociálnej sieti upozorňuje na prípad mladej ženy, ktorá utrpela zranenia po tom, ako jej v aute vybuchol menší doplnok.

Lahodná letná a ľahká polievka z hrášku a mäty: Takto si ju pripravíte

Lahodná letná a ľahká polievka z hrášku a mäty: Takto si ju pripravíte

VČERA - 6:38Zaujímavosti

Už za pol hodinu si dokážete pripraviť ideálnu letnú polievku, ktorá vás osvieži a chutí výborne.

Zdá sa vám, že nie ste fotogenickí? Dermatologička ponúka dôležitú radu

Zdá sa vám, že nie ste fotogenickí? Dermatologička ponúka dôležitú radu

19:43 22.06.2024Zaujímavosti

Fotografie podľa odborníčky nie sú verným obrazom toho, ako v skutočnosti vyzeráte.

Ako pestovať uhorky pre bohatú úrodu: Pri polievaní potrebujú viac ako len dostatočné množstvo vody

Ako pestovať uhorky pre bohatú úrodu: Pri polievaní potrebujú viac ako len dostatočné množstvo vody

19:06 22.06.2024Zaujímavosti

Ak chcete mať chutnú a zdravú úrodu uhoriek, mali by ste mať na pamäti, že uhorky potrebujú správny čas, teplotu vody a aj postup polievania.