• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 8.12.2023Meniny má Marína
Bratislava

Slovenskú prirodzenosť nám závidí celý svet

  • 20:10 18.10.2013
  • BRATISLAVA
Slovenskú prirodzenosť nám závidí celý svet

Žiaria na módnych mólach, obálkach časopisov a rovnako úchvatne vyzerajú v teplákoch a bez make-upu. Za prirodzenú krásu ďakujú svojim génom. Môžeme byť pyšní. Slovensko je jednou z desiatich krajín, ktorá má najkrajšie ženy na svete.

Na farbe vlasov však nezáleží (ilustračné foto)

„Muži, ktorí preferujú vysoké, blonďavé, modrooké ženy, automaticky napadnú Švédky, najnádhernejšie blondínky sú však na Slovensku!“, takúto poctu prejavil našim krásnym ženám zahraničný magazín U CITY GUIDES, v rebríčku TOP 10 krajín s najkrajšími ženami sveta.

Či už blonďavé, červenovlasé či tmavovlásky, naše krásne Slovenky si vo svete všimli už dávno a ani v dnešnej dobe „umelých vylepšenín“ sa nestratili. Podľa slov portálu sa slovenské dámy nemusia veľmi snažiť,  aby zaujali a mnohé ženy po celom svete minú neuveriteľné peniaze na to, aby sa aspoň priblížili ich prirodzenosti.

Tmavovlasé Brazílčanky 

Exotická príťažlivosť týchto krások pramení v pôvode, ktorý je pravdepodobne tým etnicky najpomiešanejším na Zemi. Ich dlhé nohy, telá zvodných tvarov a tmavé lesklé vlasy nenechajú chladným žiadneho muža. Brazílčanky zvádzajú jediným pohľadom, horúcimi pohybmi a vedia si získať zaslúžený obdiv.

Ruská elegancia

Ženská krása je súčasťou Ruska. Podľa magazínu The Economist žije v tejto krajine pomerne viac žien ako mužov. Žeby sa o seba z dôvodu veľkej konkurencie starali viac? Len snaha by im však nepomohla. Aj u nich hrá veľkú úlohu pôvod a gény. Rusky sú považované za veľmi atraktívne, štíhle a elegantné. Nehovoriac o ich inteligencii a pozitívnych tradičných hodnotách, ktoré vyznávajú.

Blonďavé Švédky

Najväčšia koncentrácia pravých modrookých blondínok je predsa len v krajine troch koruniek. Švédky si svojou krásou a výhrou v absolútne prvých ročníkoch Miss World podmanili svet. Ani pri nich to však nie je len o zlatom povrchnom obale. Dokážu si získať náklonnosť vysokým intelektom a sofistikovanosťou.

Čítajte: Nebaví vás sex? Cvičiť sa neprinútite? Môžete trpieť vzácnymi alergiami!

Horúca Venezuela

Najväčší počet víťaziek Miss World s pôvodom vo Venezuele hovorí sám za seba. Krása predstavuje pre juhoamerickú krajinu najväčšiu hrdosť. Je známe, že tu ženy míňajú podstatnú časť mesačného príjmu do skrášľovacích procedúr. Na ceste k dokonalosti sa netaja ani pomocou chirurgických zákrokov. Táto medicínska disciplína sa radí medzi najprosperujúcejšie odvetvie v štáte.

Do Kolumbie za pokušením

Shakira, Shakira. Kolumbijské ženy sú hrdé na svoje krivky a mnohé z nich tvrdo „makajú“ na tom, aby ich vyrysovali. Sú veľmi zvodné a mužom dokážu pomútiť zmysly za krátku chvíľu. Bogota je vraj preto mestom lákavého pokušenia.

Prekvapenie na Ukrajine

Možno sa divíte, no Ukrajinky sú všeobecne považované za krásne, dobre oblečené dámy. O svoj zovňajšok a telo sa dobre starajú. Urobte si výlet do susedného Kyjeva! Okrem miestnych žien vás určite očarí aj hlavné mesto.

Snedé Libanonky

Práve táto krajina má podľa mnohých odborníkov na ženskú krásu najkrajšie ženy na Blízkom východe. Hoci tu odjakživa nemali príliš pokojný život, libanonské ženy svoj šarm okrem zovňajšku ukrývajú aj vo vnútornej sile a životnom eláne.    

Čokoládová Angola

Ak je reč o krásnych afrických ženách tmavej pleti, pozornosť sa okamžite obráti na jednu zo subsaharských krajín, Angolu. Okrem víťaziek Miss Universe môže byť právom hrdá aj na jedného z anjelov Victoria Secret, a to už je o symetrickej dokonalosti čo povedať. 

USA 

Pýtate sa čo robia tie tučné Američanky v rebríčku najsexi žien sveta? Hoci je tu obezita rozšírená ako chrípka v materskej škole, zvyšok populácie je naopak chorobne závislým na chudnutí, bodybuildingu, kráse a pomoci plastických chirurgov. Či už tvary od prírody alebo nie, spomeňte si na videoklipy z Miami a Los Angeles. Len sa to tam hemží krásnymi telami v bikinách a na korčuliach.

Tak schválne, mali ste už možnosť overiť si realitu?  Kde je koncentrácia najkrajších žien najväčšia podľa vás?

Čítajte: Najväčšie hriechy žien. Poučíte sa?

Zdroj: Info.sk, BD, zahr., Foto: SXC
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Americká herečka Kim Basingerová má 70 rokov

Americká herečka Kim Basingerová má 70 rokov

DNES - 7:02Zaujímavosti

Začínala ako modelka a filmovou hviezdou sa stala vďaka dnes už legendárnemu filmu 9 a 1/2 týždňa.

Ako nestratiť kufor pri lietaní: 4 tipy pre každého cestovateľa

Ako nestratiť kufor pri lietaní: 4 tipy pre každého cestovateľa

VČERA - 21:44Zaujímavosti

Jedným z najrizikovejších prvkov lietania je strata batožiny. Vyhnite sa jej pomocou štyroch tipov.

7 najčastejších chýb pri sušení bielizne vnútri

7 najčastejších chýb pri sušení bielizne vnútri

VČERA - 21:10Zaujímavosti

Nesprávne sušené oblečenie môže zamoriť domácnosť vlhkosťou a plesňami. Vyhnite sa týmto siedmim najčastejším chybám.

Slovensko má na svojom konte ďalší rekord, postaral sa o to vianočný stromček na Bratislavskom hrade

Slovensko má na svojom konte ďalší rekord, postaral sa o to vianočný stromček na Bratislavskom hrade

VČERA - 9:15Zaujímavosti

Slovensko má na svojom konte ďalší rekord. Jedným z posledných zápisov tohto roka je najvyšší vianočný stromček ozdobený rozprávkovými knihami.

Video: Americký politik rozprával o emisiách, keď došlo k zvláštnej nehode

Video: Americký politik rozprával o emisiách, keď došlo k zvláštnej nehode

21:35 06.12.2023Zaujímavosti

Bývalý minister zahraničných vecí hovoril o nulových emisiách CO2, keď sa stalo niečo vtipné.