Video: Rybára na úteku prenasledovala morská príšera so žiariacimi očami
- 22:12 01.02.2022
- Porto Alegre

Rybár si nahral na video útok neznámeho živočícha, ktorý ho prenasledoval počas jeho úniku v motorovom člne.
Nemenovaný brazílsky rybár sa stal terčom útoku neznámeho morského živočícha. Ten ho prenasledoval pri tom, ako sa mu snažil uniknúť na mori v blízkosti pobrežia Rio Grande do Sul.
Na záberoch, ktoré rybár neskôr zverejnil na internete, môžete vidieť dlhú, tmavú rybu so žiariacimi očami. Ryba prenasledovala čln vo vysokej rýchlosti, pravidelne pritom skákala nad morskú hladinu.
Rybára nakoniec zachránili vlny, ktoré po sebe čln zanechal na hladine. Zdá sa, že jedna z nich zasiahla rybu, ktorá tak musela spomaliť.
Ryba alebo niečo iné? Rybár sa príšery tak ľahko nezbavil

Tento rodičovský zlozvyk ničí mozog detí a zvyšuje riziko depresie
Nová štúdia poukazuje na rizikové správanie rodičov, ktoré ohrozuje vývoj ich detí.

Britka vysúdila za prirovnanie k Darthovi Vaderovi odškodné viac než 34.000 eur
Britská pracovníčka Národnej zdravotnej služby (NHS) získala odškodné viac než 34.000 eur za to, že ju kolegovia v práci prirovnali k zloduchovi Darthovi Vaderovi z filmovej ságy Star Wars.

Tieto základné potraviny o pár rokov zmiznú z obchodov. Čo budeme namiesto nich jesť?
V najbližších desaťročiach nám hrozí, že bežná zelenina a ovocie už nebudú dostupné.

Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Britka Ethel Caterhamová
Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Ethel Caterhamová žijúca v anglickom grófstve Surrey, potvrdila Guinnessova kniha rekordov.

Humorista Stano Radič, majster nenápadnej pointy, by mal dnes 70 rokov
V období po Nežnej revolúcii patril medzi najznámejších slovenských humoristov.