Video: Muž sa v zoo snažil utopiť medvedicu
- 20:39 22.05.2020
- Varšava

Pred zrakmi rodín sa odohrala desivá dráma.
Opitý muž sa dostal do výbehu s medvedicou a následne sa ju pred zrakmi návštevníkov snažil utopiť. 23-ročný opitý muž napadol medvedicu Sabinu vo Varšavskej zoologickej záhrade. Keď sa Sabina rozbehla k narušiteľovi v jej teritóriu, muž skočil do vody. Zvedavá medvedica išla za ním a vtedy muž využil príležitosť a pokúsil sa ju potopiť.
Hovorkyňa Zoo Ann Karczewska uviedla, že muž mal šťastie, že vo výbehu bola iba Sabina. Ide o staršiu medvedicu, ktorú predtým chovali v cirkuse, preto je zvyknutá na prítomnosť ľudí. Na takýto útok však nebola pripravená. "Po tejto udalosti nervózne sedela vo vode, kým sa o ňu opatrovatelia neprišli postarať," uviedla Karczewska.
Muža následne vytiahli z vody hasiči a bol prevezený na policajnú stanicu. Sabina už prežila podobný útok aj v roku 2015, keď jej do výbehu vošiel 32-ročný muž a udrel ju do hlavy. Muž utiekol, ale neskôr ho našli v nemocnici so zranením rúk. Bola mu uložená pokuta 850 poľských zlotych (188 eur).
Video: Opitý muž zápasil s medvedicou

Táto chyba ovplyvňuje účinnosť krému na opaľovanie
Na to, aby vás naozaj ochránil pred škodlivým žiarením zo slnka, je potrebné skladovať krém na opaľovanie na vhodnom mieste.

Lekárka si dala botox len na jednu stranu tváre. Dokážete spoznať, ktorú?
Doktorka si aplikovala botulotoxín len na polovicu tváre, aby ukázala, aké sú jeho následky.

Huliak prišiel na finále slovenskej hokejovej extraligy. Takto reagovali ľudia v Steel Aréne
Minister Huliak sa v Košiciach nedočkal pozitívneho prijatia.

List napísaný na palube Titanicu vydražili za 300.000 libier
Za 300.000 libier sa na aukcii predal list, ktorý na palube Titanicu napísal jeden z najznámejších preživších niekoľko dní pred potopením lode.

Slováci namiesto šetrenia prišli o peniaze. Pozor na tento masívny podvod
Používatelia smartfónov si v snahe ušetriť peniaze nainštalovali škodlivé aplikácie.