Videli ste ich? Polícia objasňuje prípad krádeže kabelky s hotovosťou takmer 4000 eur

Krádežou kabelky vznikla jej majiteľke škoda za viac ako 3700 eur.
Bratislavská polícia vyšetruje krádež dámskej kabelky, odcudzením ktorej vznikla majiteľke škoda za viac ako 3700 eur. K incidentu došlo koncom minulého týždňa v obchodnom reťazci na Slovnaftskej ulici. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.
Polícia zároveň zverejnila fotografie neznámych osôb, ktoré by mohli objasniť krádež kabelky s osobnými predmetmi, osobnými dokladmi a finančnou hotovosťou.
Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Tuesday, July 2, 2019
Doposiaľ neznámy páchateľ ju majiteľke zobral z nákupného košíka. Verejnosť môže v tejto súvislosti kontaktovať políciu na bezplatnom čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti.
Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Tuesday, July 2, 2019

Šimečka: Najviac šíri nenávisť a polarizuje premiér
Líder opozičného hnutia PS a poslanec Národnej rady SR Michal Šimečka mieni, že najviac šíri nenávisť a polarizuje premiér Robert Fico. Odkázal mu to v otvorenom liste.

Dokedy potrvá výluka pri Poprade? SSC zverejnila odhad
Slovenská správa ciest reagovala na poškodenie statiky mosta nad železnicou.

FOTO: Muž sa pohyboval po škole s atrapou zbrane
Muž je podozrivý z nebezpečného vyhrážania a šírenia poplašnej správy.

PS podáva pre novelu zákona o neziskových organizáciách návrh na Ústavný súd
Hnutie PS podáva pre novelu zákona o mimovládnych neziskových organizáciách návrh na Ústavný súd SR.

Do auta na priecestí vrazil nákladný vlak
Vodič auta zostal zakliesnený vo vozidle.