Vodca rakúskej FPÖ Strache napísal úvod ku knihe, ktorú nečítal
- 8:15 13.10.2016
- Viedeň

Kandidát FPÖ na prezidenta Norbert Hofer uviedol, že podľa neho je kniha Za slobodné Rakúsko vo všeobecnosti v poriadku.
Strache sa v stredu od knihy dištancoval a pre rakúsky denník Kurier uviedol, že nebyť oboznámený s jej obsahom "bola rozhodne chyba".
Autor knihy Za slobodné Rakúsko varuje, že prisťahovalectvo povedie k "násilnému procesu vysídľovania, v ktorom nabádame tých, čo nám idú po krku, aby ho uskutočnili zvnútra ako larva osy, ktorá pomaly požiera húsenicu".
V knihe sa tiež uvádza, že muži túžia po ženách, ktorých inštinkty plodiť deti a starať sa o ne prevažujú nad snahou o sebauplatnenie, ktorá im je vnucovaná.
Kandidát FPÖ na prezidenta Norbert Hofer uviedol, že podľa neho je kniha Za slobodné Rakúsko "vo všeobecnosti v poriadku".

Tento rodičovský zlozvyk ničí mozog detí a zvyšuje riziko depresie
Nová štúdia poukazuje na rizikové správanie rodičov, ktoré ohrozuje vývoj ich detí.

Britka vysúdila za prirovnanie k Darthovi Vaderovi odškodné viac než 34.000 eur
Britská pracovníčka Národnej zdravotnej služby (NHS) získala odškodné viac než 34.000 eur za to, že ju kolegovia v práci prirovnali k zloduchovi Darthovi Vaderovi z filmovej ságy Star Wars.

Tieto základné potraviny o pár rokov zmiznú z obchodov. Čo budeme namiesto nich jesť?
V najbližších desaťročiach nám hrozí, že bežná zelenina a ovocie už nebudú dostupné.

Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Britka Ethel Caterhamová
Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Ethel Caterhamová žijúca v anglickom grófstve Surrey, potvrdila Guinnessova kniha rekordov.

Humorista Stano Radič, majster nenápadnej pointy, by mal dnes 70 rokov
V období po Nežnej revolúcii patril medzi najznámejších slovenských humoristov.