Olivový olej oslobodil muža, ktorý hlavou uviazol v skalách
- 5:45 19.09.2016
- Washington

Mužovi vypadol mobil a keď sa zohol, aby ho dvihol, uviazol medzi skalami až po hrudník. Po približne dvoch hodinách sa ho podarilo vyslobodiť s pomocou olivového oleja.
Informovala o tom tlačová agentúra AP.
Televízia WJAR-TV uviedla, že k nepríjemnej udalosti došlo v sobotu popoludní v oblasti, kam sa chodí na ryby. Mužovi vypadol mobil a keď sa zohol, aby ho dvihol, uviazol medzi skalami až po hrudník.
Požiarnici a policajti v Narragansette strávili väčšinu popoludnia snahami oslobodiť ho, kým príde príliv. Po približne dvoch hodinách sa im to podarilo s pomocou olivového oleja.
Muž následne odišiel do nemocnice dať si ošetriť podchladenie a drobné zranenie na nohe.

Tento rodičovský zlozvyk ničí mozog detí a zvyšuje riziko depresie
Nová štúdia poukazuje na rizikové správanie rodičov, ktoré ohrozuje vývoj ich detí.

Britka vysúdila za prirovnanie k Darthovi Vaderovi odškodné viac než 34.000 eur
Britská pracovníčka Národnej zdravotnej služby (NHS) získala odškodné viac než 34.000 eur za to, že ju kolegovia v práci prirovnali k zloduchovi Darthovi Vaderovi z filmovej ságy Star Wars.

Tieto základné potraviny o pár rokov zmiznú z obchodov. Čo budeme namiesto nich jesť?
V najbližších desaťročiach nám hrozí, že bežná zelenina a ovocie už nebudú dostupné.

Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Britka Ethel Caterhamová
Najstaršou osobou na svete je 115-ročná Ethel Caterhamová žijúca v anglickom grófstve Surrey, potvrdila Guinnessova kniha rekordov.

Humorista Stano Radič, majster nenápadnej pointy, by mal dnes 70 rokov
V období po Nežnej revolúcii patril medzi najznámejších slovenských humoristov.