• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 8.12.2019Meniny má Marína
Bratislava

Štartuje 48. ročník Slovnaft Cupu: Tu sú zápasy 1. kola

  • 14:27 22.07.2016
  • Bratislava
Štartuje 48. ročník Slovnaft Cupu: Tu sú zápasy 1. kola

Ako informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ), celkovo sa ich do tohto ročníka prihlásilo 202.

V sobotu 23. júla odštartuje 48. ročník futbalového Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2016/17. Ako informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ) na oficiálnom webe, do tohto ročníka sa prihlásil rekordný počet klubov - 202.

"Sú to tímy od prvej po piatu ligovú úroveň: 12 z Fortuna ligy, 18 z 2. ligy a 172 klubov zo súťaží, riadených regionálnymi zväzmi (RFZ). Prvé kolo je rozložené do šiestich hracích dní, po dobrých skúsenostiach z posledných odohraných ročníkoch je už známy aj pavúk pre 2. resp. 3. kolo," uviedol SFZ.

Víťaz dvoch posledných ročníkov AS Trenčín, nasadený do 2. kola (rovnako ako všetci fortunaligisti a kluby 2. ligy), zavíta na ihrisko lepšieho z dvojice Drienové – Prečín.

Program 1. kola:
sobota 23. júla o 16.30 h.:
TJ Družstevník Perín - MFK Spartak Medzev
nedeľa 24. júla o 17.00 h.:
FK Terchová - TJ Tatran Or. Veselé
FK Rajec - TJ Tatran Krásno nad Kysucou
TJ Slovan Skalité – FK Čadca
TJ Snaha Zborov nad Bystricou - MŠK Kysucké Nové Mesto
FK Strečno – OFK Teplička nad Váhom
TJ Fatran Varín – TJ Stráža
OŠK Bešeňová - Jupie Podlavice Badín
FK Slovan Žabokreky - TJ Družstevník Lipt. Štiavnica
Oravan Or. Jasenica – ŠKM Liptovský Hrádok
TJ Tatran Chlebnice – ŠK Tvrdošín
FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka – MFK Žarnovica
Attack Vrútky - ŠK Dynamo Diviaky
1. OFC Liptovské Sliače – ŠK Turčianska Štiavnička
FK Predmier - ŠK Javorník Makov
ŠK Selce – MFK Revúca
FK Iskra Hnúšťa - TJ Sklotatran Poltár
TJ Baník Štiavnické Bane – FK Šalková
TJ Máj Ružomberok-Černová - ŠK Prameň Kováčová
OFK 1950 Priechod - FK FC Baník Veľký Krtíš
TJ Višňové – FK Nižná
TJ Družstevník Or. Poruba – ŠK Závažná Poruba
TJ Nový Život Kluknava - FK Pokrok SEZ Krompachy
FK 1931 Hranovnica – FK Svit
MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Veľká Lomnica
OŠK Radzovce – MFK Nová Baňa
OFK Olováry - ŠK Novohrad Lučenec
FK CSM Tisovec - FK mesta Tornaľa
FK Jesenské – ŠK Vinica
MFK Stará Turá - OK Častkovce
ŠK FC Vydrany - FC Slovan Hlohovec
FC Pata - TJ Družstevník Zvončín
TJ Lehnice – OFK Malženice
FK 05 Levoča – ŠK Harichovce
MFK Dobšiná – MFK Rožňava
TJ Iskra Borčice - KFC Komárno
FK Kechnec – ŠKO Veľká Ida
TJ Družstevník Malá Ida - FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Čaňa - TJ Mladosť Kalša
Slávia TU Košice - FK Geča 73
TJ Slavoj Kráľ. Chlmec – Družstevník Veľký Horeš
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Sokol Ľubotice
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš – MŠK Spišské Podhradie
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – OŠFK Šarišské Michaľany
TJ Družstevník Parchovany – ŠK Strážske
TJ Jasenov - TJ Ptava NV Ptičie
OFK Dlhé Klčovo - FK Humenné
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom – MFK Sobrance
ŠK Belá – MFK Bytča
streda 27. júla o 17.00 h.:
FK Chotín – FKM Nové Zámky
sobota 30. júla:
o 10.00 h.:
NMŠK 1922 Bratislava - FK Inter Bratislava
o 17.00 h.:
FC Komjatice - ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
OFK Solčany - FK Tempo Partizánske
ŠK Veľké Zálužie - MFK Topvar Topoľčany
ŠK Nevidzany – OFK Hrušovany
TJ Družstevník Jacovce - ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske
o 17.30 h.:
ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok
TJ Veľké Leváre – ŠK Lozorno FO
Karpaty Limbach - FK Slovan Ivanka pri Dunaji
ŠK Závod – FC Malacky
o 18.00 h.:
FK ŠK Danubia Hrubý Šúr - FK Slovan Most pri Bratislave
nedeľa 31. júla:
o 10.30 h.:
FC Petržalka Akadémia - FK Rača
o 17.00 h.:
TJ Lovča - TJ Tatran VLM Pliešovce
FC 98 Hajnáčka – FK Slovenské Ďarmoty
TJ Plevník-Drienové - TJ Partizán Prečín
TJ Slovan Brvnište - TJ Partizán Domaniža
TJ Tatran Horovce - - MŠK Slovan Tr. Teplice
TJ Družstevník Veľké Kostolany – MFK Vrbové
FC Nový Život – OŠK Svätý Peter
FK TJ Lok. Kozárovce - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
TJ Družstevník Bešeňov – FK Kolárovo
TJ Horné Saliby - TJ Slavoj Boleráz
TJ Čunovo – Lok. Devínska Nová Ves
utorok 2. augusta o 17.00 h.:
TJ Tatran Cementáreň Ladce – OŠK Tr. Stankovce
TJ Lehnice – OFK Malženice
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál TASR, Foto: TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Mladá gymnastka podľahla zraneniam z tréningu

Mladá gymnastka podľahla zraneniam z tréningu

8:59 12.11.2019Športové

Gymnastka tragicky zomrela dva dni po prevoze do nemocnice.

Boxer Patrick Day po víkendovom KO prehral svoj boj o život

Boxer Patrick Day po víkendovom KO prehral svoj boj o život

9:16 17.10.2019Športové

Smrť súpera zasiahla aj víťaza duelu.

Slovenských hokejistov naďalej povedie Ramsay

Slovenských hokejistov naďalej povedie Ramsay

10:59 04.09.2019Športové

Craig Ramsay povedie slovenskú hokejovú reprezentáciu aj naďalej. Šatan zatiaľ zostáva vo funkcii generálneho manažéra tímu.

Vo veku 49 rokov zomrel trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Hanevold

Vo veku 49 rokov zomrel trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Hanevold

8:16 04.09.2019Športové

Bývalý špičkový biatlonista na majstrovstvách sveta vybojoval šestnásť medailí vrátane piatich zlatých.

Zomrel majster sveta vo futbale Brown

Zomrel majster sveta vo futbale Brown

12:39 13.08.2019Športové

Svet futbalu smúti po strate futbalového obrancu a majstra sveta z roku 1986.