• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 24.5.2025Meniny má Ela
10°Bratislava

Let z Nórska do Manchesteru evakuovali kvôli falošnému poplachu

  • 6:59 16.05.2016
  • Oslo
Let z Nórska do Manchesteru evakuovali kvôli falošnému poplachu

Poplach spôsobili dvaja cestujúci, ktorí sa pred odletom hlasno hádali.

Cestujúcich na palube letu z Nórska do anglického Manchesteru evakuovali ešte pred odletom kvôli podozrivému správaniu dvoch z cestujúcich. Informuje o tom dnes britská spravodajská spoločnosť BBC s odvolaním sa na miestne policajné zložky.

Let nízkonákladovej prepravnej spoločnosti Ryanair smerujúci z letiska Rygge neďaleko hlavného mesta Oslo policajti evakuovali krátko pred odletom.

Podľa dostupných informácií sa dvaja muži, Brit a Srílančan, hlasno hádali a cestujúci údajne započuli aj slovo bomba. Polícia mužov zatkla a na miesto privolala pyrotechnikov.

Spoločnosť Ryanair však zakrátko vyhlásila, že išlo len o falošný poplach a cestujúci by už mali byť na ceste do Manchesteru.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál TASR, Foto: TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Kyjev čelil masívnemu ruskému dronovému a raketovému útoku

Kyjev čelil masívnemu ruskému dronovému a raketovému útoku

DNES - 6:36Zahraničné

Kyjev sa stal v noci z piatka na sobotu terčom kombinovaného ruského útoku dronmi a raketami, uviedol starosta ukrajinského hlavného mesta Vitalij Kličko po tom ako bolo výbuchy počuť po celom meste.

Útok nožom v Hamburgu si vyžiadal najmenej 12 zranených

Útok nožom v Hamburgu si vyžiadal najmenej 12 zranených

DNES - 6:35Zahraničné

Najmenej 12 ľudí utrpelo zranenia pri útoku nožom, ktorý sa odohral v piatok na železničnej stanici v meste Hamburg na severe Nemecka, informovali tamojšie úrady.

Kvôli požiaru vežiaka evakuovali 60 ľudí

Kvôli požiaru vežiaka evakuovali 60 ľudí

DNES - 6:07Zahraničné

Požiar zachvátil v piatok večer jeden z bytov na najvyššom dvanástom poschodí panelového domu v Ostrave-Porube. Z domu muselo byť evakuovaných viac ako 60 ľudí, niekoľko osôb bolo zranených.

Lavrov: Rusko Kyjevu predloží návrh mierovej dohody po ukončení výmeny zajatcov

Lavrov: Rusko Kyjevu predloží návrh mierovej dohody po ukončení výmeny zajatcov

VČERA - 22:09Zahraničné

Rusko odošle Ukrajine návrh podmienok na trvalé mierové urovnanie, keď sa dokončí veľká výmena vojnových zajatcov medzi obomi stranami, uviedol v piatok ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov.

Harvardova univerzita podala na Trumpovu vládu žalobu

Harvardova univerzita podala na Trumpovu vládu žalobu

VČERA - 19:04Zahraničné

Harvardova univerzita v piatok zažalovala administratívu amerického prezidenta Donalda Trumpa po tom, ako vo štvrtok zakázala tejto prestížnej škole prijímať zahraničných študentov.