V nedeľu v noci horelo v Bratislave päť odpadových kontajnerov

Svojím konaním spôsobil páchateľ škodu vo výške 1500 eur. Polícia preto začala v tomto prípade trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci.
Medzi 22.00 a 22.10 h podľa jeho slov doposiaľ neznámy páchateľ na Gregorovej ulici podpálil dva plastové kontajnery, ktoré slúžili na odpad papieru a umelej hmoty. "Následne sa páchateľ presunul na Ondrejovovú ulicu, kde rovnako podpálil dva plastové kontajnery slúžiace na zber papiera. Tie zhoreli do tla," spresnil Szeiff. Páchateľ zároveň podpálil ešte jeden kontajner, ktorý slúžil na zber plastov.
Svojím konaním spôsobil škodu vo výške 1500 eur. Polícia preto začala v tomto prípade trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. "V prípade preukázania viny hrozí za takého konanie trest odňatia slobody až na jeden rok," podotkol Szeiff.

Ján Budaj verí, že sa trestné konanie ukáže ako nedôvodné
Exminister životného prostredia Ján Budaj, ktorý čelí obvineniu pre pokračujúci zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku, deklaruje, že čestne hájil verejný záujem.

Z trhu sťahujú cestoviny
ŠVPS SR upozorňuje na nevyhovujúce cestoviny na slovenskom trhu.

SHMÚ vydal výstrahy, platia pre celú krajinu
Meteorológovia varujú pred nepriaznivým počasím.

Z trhu sťahujú silikónovú pomôcku do kuchyne
V pomôcke sa podľa hygienikov zistilo nadlimitné množstvo prchavých látok.

Opoziční politici reagovali na list od Fica
Nenávisť šíri podľa Gröhlinga a Remišovej premiér.