Tunel Horelica bude pre údržbu uzavretý od dnešného večera uzavretý

Doprava bude počas uzávierky presmerovaná v križovatke Oščadnica na starú cestu I/11 s jej návratom do pôvodnej trasy v križovatke ciest I/11A a I/11B.
Doprava bude počas uzávierky presmerovaná v križovatke Oščadnica na starú cestu I/11 s jej návratom do pôvodnej trasy v križovatke ciest I/11A a I/11B (svetelná križovatka Malý obchvat mesta Čadca). Uzatvára sa tak celý úsek cesty I/11A, vrátane tunela Horelica, medzi križovatkami Oščadnica a malým obchvatom mesta Čadca.
Polícia v tejto súvislosti žiada všetkých účastníkov cestnej premávky o trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia.

MsP: Pre zhromaždenia treba rátať v Bratislave s dopravnými obmedzeniami
V hlavnom meste SR treba v nedeľu a pondelok (17. 11.) počítať s možnými dopravnými obmedzeniami.

ŠVPS SR upozorňuje na falošného kontrolóra
Muž sa vydával za inšpektora, odniesol si vzorky a potom poslal faktúru.

Pomoc horských záchranárov vo Vysokých Tatrách potreboval turista intoxikovaný alkoholom
Pomoc horských záchranárov potreboval v nedeľu popoludní vo Vysokých Tatrách ukrajinský turista intoxikovaný alkoholom.

SHMÚ: V pondelok treba rátať s dažďom, v niektorých lokalitách môže i snežiť
V pondelok (17. 11.) treba vo viacerých lokalitách Slovenska rátať s dažďom s úhrnom zrážok 30 až 45 milimetrov.

SaS navrhuje zakotviť členstvo SR v EÚ a NATO do ústavy
Opozičná strana SaS navrhuje zakotviť členstvo SR v Európskej únii (EÚ) a Severoatlantickej aliancii (NATO) do ústavy.
















