Ženu strhol vlak pod kolesá, zraneniam podľahla

V Hornej Štubni zachytil vlak v stredu popoludní neznámu ženu, ktorá večer v martinskej nemocnici zraneniam podľahla.
Zrazenú ženu s ťažkými zraneniami hlavy previezli do nemocnice v Martine, kde však večer zraneniam podľahla. "U rušňovodiča vykonala polícia dychovú skúšku s negatívnym výsledkom," uviedla policajná hovorkyňa s tým, že prípad preveruje železničná polícia vo Vrútkach, polícia zároveň zisťuje totožnosť usmrtenej ženy.
"Všetky okolnosti tejto tragédie sú predmetom ďalšieho preverovania polície," dodala Balogová.

Veronika Remišová: V čase, keď Európa oslavuje spoluprácu, premiér robí hanbu v Moskve
V čase, keď demokratická Európa oslavuje mier a spoluprácu, premiér Robert Fico (Smer-SD) robí hanbu v Moskve.

Bober: Zvolením za pápeža sa plány kardinála Prevosta navštíviť Slovensko zmenili
Plány bývalého kardinála Roberta Francisa Prevosta navštíviť Slovensko v najbližších týždňoch sa jeho zvolením za pápeža zrejme zmenili.

Muž sa v obchodnom dome vyhrážal zamestnankyni
Polícia obvinila 44-ročného muža z prečinu nebezpečného vyhrážania. Muž sa v obchodnom dome v Handlovej vyhrážal zamestnankyni.

SaS a mimoparlamentné strany označujú cestu premiéra do Moskvy za hanbu
Opozičná strana SaS a mimoparlamentné strany Fórum a ODS združené v iniciatíve Pravicový blok kritizujú cestu premiéra Roberta Fica (Smer-SD) do Moskvy.

ZMOS je presvedčené, že EÚ by si mala zachovať svoj pôvodný kompas
Združenie miest a obcí Slovenska je presvedčené, že Európska únia by si mala zachovať svoj pôvodný kompas, ktorým je mier, solidarita a spoločný hospodársky rozvoj.