Biely prášok spôsobil poplach na bratislavskej pošte

So zásielkou, z ktorej sa na pošte vysypal biely prášok, prišli do kontaktu tri osoby.
"Na základe vykonanej analýzy sa prítomnosť Bacillus anthracis vo vzorke nedokázala," informovala agentúru SITA bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková s tým, že polícia má k dispozícii správu o predbežnom výsledku analýzy z Úradu verejného zdravotníctva SR. Prípadom sa polícia naďalej zaoberá.
So zásielkou prišli do kontaktu tri osoby. Podozrivú zásielku hasiči v špeciálnom kontajneri previezli na rozbor. Polícia dopoludnia zabezpečila miesto nálezu, no pošta ostala otvorená.

Veronika Remišová: V čase, keď Európa oslavuje spoluprácu, premiér robí hanbu v Moskve
V čase, keď demokratická Európa oslavuje mier a spoluprácu, premiér Robert Fico (Smer-SD) robí hanbu v Moskve.

Bober: Zvolením za pápeža sa plány kardinála Prevosta navštíviť Slovensko zmenili
Plány bývalého kardinála Roberta Francisa Prevosta navštíviť Slovensko v najbližších týždňoch sa jeho zvolením za pápeža zrejme zmenili.

Muž sa v obchodnom dome vyhrážal zamestnankyni
Polícia obvinila 44-ročného muža z prečinu nebezpečného vyhrážania. Muž sa v obchodnom dome v Handlovej vyhrážal zamestnankyni.

SaS a mimoparlamentné strany označujú cestu premiéra do Moskvy za hanbu
Opozičná strana SaS a mimoparlamentné strany Fórum a ODS združené v iniciatíve Pravicový blok kritizujú cestu premiéra Roberta Fica (Smer-SD) do Moskvy.

ZMOS je presvedčené, že EÚ by si mala zachovať svoj pôvodný kompas
Združenie miest a obcí Slovenska je presvedčené, že Európska únia by si mala zachovať svoj pôvodný kompas, ktorým je mier, solidarita a spoločný hospodársky rozvoj.