• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 7.5.2025Meniny má Monika
11°Bratislava

Tip na víkend: Oslavujte s Eurovea

  • 17:18 26.03.2014
  • BRATISLAVA
Tip na víkend: Oslavujte s Eurovea

Moderná mestská štvrť Eurovea sa môže pochváliť viac ako 40 miliónmi návštev za 4 roky svojej existencie. Za ten čas sa dostala do TOP 10 odporúčaných miest pre návštevníkov Bratislavy podľa rebríčka populárnej aplikácie Foursquare.

"Naši priaznivci si Eurovea obľúbili kvôli jej atmosfére, modernej architektúre a samozrejme kvalitným nákupom, ktoré ponúka," sumarizuje Oľga Hammer, marketingová manažérka pre Eurovea. Svedčia o tom aj výsledky prieskumu, ktoré ju vyhodnotili ako najobľúbenejšie miesto na trávenie voľného času spomedzi nákupných centier (zdroj: agentúra Gfk).

Počas doby jej fungovania bola Eurovea miestom konania rôznych športových podujatí, výstav, fashion shows, detských akcií a umeleckých vystúpení. K najvydarenejším určite patrili: sledovanie Svetového šampionátu 2012 v hokeji na veľkoplošnej obrazovke, ČSOB maratón, AVON - pochod proti rakovine prsníka, Donau FEST – výstava regionálnych kultúr, European Space Expo – putovná európska výstava, alebo koncert DJ-skej hviezdy DJ Antoine. Eurovea je tradične súčasťou Bratislavského kultúrneho leta.

Ani tento víkend tomu nebude inak. Eurovea na svoje štvrté narodeniny pozýva všetkých, ktorí majú radi zábavu a nákupy. Víkend snov bude pri tejto príležitosti trvať opäť až tri dni od 28. – 30. marca. Návštevníci dostanú darček v podobe atraktívnych zliav, ktoré si môžu uplatniť v 52 rôznych prevádzkach. Zľavy sa vzťahujú na najaktuálnejšie módne kolekcie. Zľavová brožúra je prílohou týždenníka Plus 7 dní alebo si ju môžete stiahnuť priamo na stránke www.eurovea.sk.

"Ponuka našich obchodov sa od začiatku roka rozrástla o značky svetových dizajnérov ako napríklad Armani Jeans, Garry Weber alebo Desigual, ktorého najnovšiu, dizajnovo veľmi atraktívnu, predajňu môžete navštíviť práve u nás," dopĺňa Oľga Hammer. Novinkou sú aj štúdiá Manicure Express, Pierot a obchod Nuevo.

Samozrejme nebude chýbať ani oslava s narodeninovou tortou. V sobotu sa návštevníci určite zabavia so šikovnými kúzelníkmi, tanečnou skupinou Mighty Shake Zastávka, ktorá zažiarila v súťaži Československo má talent, formáciou 4D – špička slovenského hip hopu a rapu - Čistychov, DNA, Mišo Biely a producent G-Bod. Všetci to roztočia 29. 3. od 16:30 do 19:30. V prípade dobrého počasia sa najmenší návštevníci určite potešia aj otvorenému detskému ihrisku. Oslávte s nami naše štvrté narodeniny a užite si 3 dni zliav a jedinečný program!
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?

Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?

15:42 28.03.2025Tlačové správy

Členkové čižmy sú ideálnou obuvou do jarného počasia. Sú ideálne pre elegantný aj menej formálny štýl.

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb

14:51 07.03.2025Tlačové správy

Online nakupovanie je čoraz populárnejšie na celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou.

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?

12:00 07.03.2025Tlačové správy

Hoci si mnohí myslia, že väčšinu prác týkajúcich sa renovácie bytu alebo domu zvládnu sami, čím si ušetria peniaze, nie je to tak.

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?

8:18 07.03.2025Tlačové správy

Každá spoločnosť, malá aj veľká, rieši rovnakú otázku - kto bude zodpovedný za vedenie účtovníctva a miezd? Mali by ste zamestnať vlastného účtovníka alebo sa spoľahnúť na externú spoločnosť?

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia

19:37 16.12.2024Tlačové správy

Chcete sa ponoriť do fascinujúceho sveta skutočných príbehov prenesených na televíznu obrazovku?