Robert Fico uspokojil stovky žien, Smer oslávil MDŽ

Aké by to boli oslavy Medzinárodného dňa žien (MDŽ), keby sa k nim nepridali aj tváre Smeru-SD? Od 1. marca cestuje vládna strana na čele s premiérom a kandidátom na prezidenta Robertom Ficom po celom Slovensku.
Na veľkolepé oslavy prišli hlavní predstavitelia strany, pričom sa, samozrejme, rozdávali aj kytice. Okrem premiéra si rozvášnené, prevažne ženské publikum, užilo aj úsmev Mareka Maďariča, ministra vnútra Roberta Kaliňáka, lídra kandidátky do Európskeho parlamentu Maroša Šefčoviča či predsedu parlamentu Pavla Pašku.

Muž vyhodil do kontajnera šperkovnicu so šperkami, prípad rieši polícia
V šperkovnici boli zlaté retiazky, náušnice, prstene i prívesky.

Fico sa v Moskve krátko stretol s Putinom, rozprával sa aj s Lukašenkom
Slovenský premiér Robert Fico sa v piatok pred vojenskou prehliadkou v Moskve pri príležitosti 80. výročia skončenia druhej svetovej vojny v Európe stretol s ruským prezidentom Vladimirom Putinom.

Minister Susko sa stretol s obeťou stredajšieho lúpežného prepadnutia
Sudkyňa Okresného súdu Martin, ktorá sa v stredu stala obeťou lúpežného prepadnutia v mieste svojho bydliska v Turčianskych Kľačanoch, má plnú podporu rezortu spravodlivosti.

Kallasová vytkla Ficovi návštevu Moskvy, podľa nej je na nesprávnej strane dejín
Vysoká predstaviteľka EÚ pre zahraničné veci a bezpečnostnú politiku Kaja Kallasová v piatok vytkla predsedovi vlády SR Robertovi Ficovi jeho prebiehajúcu návštevu Moskvy.

Polícia pátra po 13-ročnej Victórii, je nezvestná už niekoľko dní
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 13-ročnom nezvestnom dievčati.