Neďaleko policajnej stanice našli mŕtveho muža

Otec dvoch malých detí mal nôž zabodnutý v hrudi.
Obyvateľov Krupiny šokoval nález tela bez známok života v blízkosti miestnej policajnej stanice. 32-ročného muža s nožom v hrudi objavili v nedeľu (26.5.) pred 23.00 hod. Privolaný lekár nevylúčil cudzie zavinenie. Informáciu priniesol portál tvnoviny.sk.
Podľa informácií TV Markíza mal muž ležať v tráve, tvárou k zemi, v tesnej blízkosti budovy obvodného oddelenia Policajného zboru.
Podľa výpovedí miestnych obyvateľov zosnulý býval v neďalekej bytovke a často ho vídali venčiť psa. S manželkou mal vychovávať deväťročné dvojičky. Susedia tiež naznačili, že rodina prechádzala ťažkým obdobím a údajne sa rozvádzali.
Obhliadajúci lekár na mieste činu predbežne nevylúčil cudzie zavinenie a na zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená súdna pitva. Polícia v Krupine už začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presné okolnosti a motív činu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Polícia varuje pred falošnými pracovníčkami charity
Ženy sa snažili od obetí vylákať peniaze.

Z výdajných boxov mizli zásielky. Polícia odhalila podvodníkov
Polícia objasnila sériu krádeží zásielok z výdajných boxov.

Rada STVR obsadila miesta členov Etickej komisie
Etická komisia ako poradný orgán Rady STVR má konkrétne personálne obsadenie.

Poslanci NR SR schválili zmeny v aktívnych zálohách aj zriadenie žandárov
Poslanci Národnej rady SR v utorok schválili zmeny v aktívnych zálohách, ktoré po novom nahradia Národné obranné sily.

Matovič: Koalícia si pri rokovaní o vete prezidenta navzájom neverí
Koaličné strany si pri rokovaní o prezidentom SR Petrom Pellegrinim vetovaných zákonoch navzájom neveria.