Viaceré bratislavské ulice zostávajú neprejazdné

Viaceré ulice v hlavnom meste zostávajú neprejazdné. Dopravu do a z mestskej časti Devín zabezpečuje armáda, ktorá obyvateľov vozí od kostola smerom na Devínsku Novú Ves a na ulicu Na hriadkach. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.
Šimková upozornila, že aktuálne sú v Bratislave neprejazdné ulice Istrijská, Kočánkova aj časť ulice Na hriadkach. Priechodné nie sú ani Devínska cesta, Slovanské nábrežie či Devínske jazero. Policajti uzavreli aj časť Viedenskej cesty.
„O ďalších dopravných obmedzeniach budeme verejnosť včas informovať,“ dodala Šimková.
Na naďalej uzatvorené niektoré komunikácie opätovne upozorňuje aj starosta Devínskej Novej Vsi Dárius Krajčír. Ide o ulice Istrijská, Vápencová a Mlynská, ktoré zostávajú uzavreté do odvolania a skončenia záchranných prác. Komunikácie podľa neho využívajú záchranné zložky a mestská hromadná doprava. „Prosíme obyvateľov, aby v žiadnom prípade neriskovali tento priestor na povodňovú turistiku,“ vyzýva Krajčír.

KDH vyzýva premiéra na prehodnotenie plánovanej cesty do Moskvy
Opozičné KDH vyzýva predsedu vlády SR Roberta Fica, aby prehodnotil svoju plánovanú cestu do Moskvy na oslavy konca druhej svetovej vojny.

Polícia pátra po nezvestnej Dominike. Nevideli ste ju?
Dievčina je už niekoľko dní nezvestná.

Polícia pátra po nezvestnom Sebastiánovi
Do pátrania po chlapcovi boli okrem polície zapojení aj dobrovoľníci.

Stovky slovenských lekárov a farmaceutov sa ostro dištancujú od tvrdení Petra Kotlára
Lekári nerozumejú, čo Kotlára kvalifikuje vyjadrovať sa k vakcinácii, práci lekárov, pracovníkov Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv, farmaceutov a výskumníkov v oblasti mRNA vakcín.