Na diaľnici došlo k tragédii, počítajte so zdržaním

Polícia obmedzila premávku na diaľnici D2, kde došlo k tragickej dopravnej nehode.
Na 42. kilometri diaľnice D2 v smere do Bratislavy došlo k tragickej dopravnej nehode. Informuje o tom bratislavská krajská polícia na Facebooku s tým, že na mieste došlo k zrážke nákladiaka a 42-ročného muža.
Muž pri zrážke utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.
"Presné príčiny ako aj okolnosti, za ktorých k nehode došlo, sú predmetom vyšetrovania," uviedla polícia.
Premávka je z dôvodu odstraňovania následkov nehody obmedzená v danom smere do ľavého jazdného pruhu, treba preto počítať so zdržaním.
"Vodičov vyzývame, aby pri prejazde týmto úsekom zvýšili svoju opatrnosť a riadili sa pokynmi polície," dodala polícia.

Opoziční politici reagovali na list od Fica
Nenávisť šíri podľa Gröhlinga a Remišovej premiér.

Akademický senát Filmovej a televíznej fakulty VŠMU je priebehom voľby riaditeľa STVR pobúrený
Akademický senát Filmovej a televíznej fakulty Vysokej školy múzických umení v Bratislave vyjadril pobúrenie nad priebehom pondelkovej voľby generálnej riaditeľky STVR.

Gašpar: OČTK by mali konať a nebagatelizovať silnejúce prejavy nenávisti
Orgány činné v trestnom konaní by mali okamžite konať a nebagatelizovať silnejúce prejavy nenávisti. Uviedol to na utorkovej tlačovej konferencii podpredseda Národnej rady SR Tibor Gašpar.

Vládni politici podľa Matoviča prekrývajú svoje zlyhania šírením strachu
Koaliční politici podľa opozičného hnutia Slovensko prekrývajú svoje zlyhania šírením nenávisti v spoločnosti.

Hlas-SD sa nestotožňuje s návrhom novely zákona o Matici slovenskej z dielne SNS
Koaličná strana Hlas-SD nesúhlasí s návrhom novely zákona o Matici slovenskej z dielne koaličnej SNS.