• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 9.5.2025Meniny má Roland
Bratislava

Tri banky hlásia veľké výpadky: Tieto služby nebudú fungovať celý deň

  • 21:20 23.05.2024
  • Bratislava
Tri banky hlásia veľké výpadky: Tieto služby nebudú fungovať celý deň

Klienti nebudú mať dostupné viaceré služby.

Tri banky na Slovensku upozorňujú svojich klientov na dočasnú nedostupnosť niektorých služieb kvôli plánovaným prácam na elektronických systémoch. Počas najbližších hodín až dní dôjde k výpadkom služieb Tatra banky, Raiffeisen banky a ČSOB.

Tatra banka upozorňuje, že v noci z 23. na 24. mája 2024 od 21:30 do 5:30 môžu klienti zaznamenať výpadky vybraných funkčností v mobilnej aplikácii Tatra banka a Internet bankingu. “Naše kontaktné centrum DIALOG Live *1100 bude v danom čase poskytovať svoje služby, avšak v obmedzenom režime. Výbery z bankomatu plastovou kartou, ako i platby v kamenných obchodoch bude možné uskutočňovať bez obmedzenia,“ uviedla banka na svojej stránke.

Podobný oznam zverejnila aj Reiffeisen banka, u ktorej v noci z 23. 05. 2024 na 24. 05. 2024 v čase od 21:30 do 4:10 nebude fungovať Internet banking. “Prípadné blokovanie kariet zrealizujete v danom čase prostredníctvom našej Infolinky na 0850 850 555. Výbery z bankomatu plastovou kartou, ako i platby v kamenných obchodoch bude možné uskutočňovať bez obmedzenia,” dodala banka na svojej stránke.

Výpadok služieb ČSOB bude trvať dlhšie

Odstávku služieb ohlásila aj ČSOB. Podľa informácií zverejnených na webovej stránke dôjde v sobotu 25. mája od 00:01 hod. do nedele 06:00 hod. k plánovanej prevádzkovej odstávke, ktorá spôsobí celkové obmedzenie služieb Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ČSOB API (PSD2).

"V tomto čase bude tiež nedostupná funkcia vkladu prostredníctvom recyklačných bankomatov. Platby kartou v kamenných prevádzkach a na internete, ako aj výbery hotovosti z bankomatov ČSOB, budú po celý čas fungovať bez obmedzení Služby pobočiek v nákupných centrách budú v sobotu 25. mája obmedzené na poskytovanie poradenstva," dodáva ČSOB, podľa ktorej je odstávka nevyhnutná pre ďalšie skvalitňovanie služieb.

Zdroj: Info.sk, tatrabanka.sk, raiffeisen.sk, csob.sk
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Veľká banka hlási rozsiahlu odstávku služieb

Veľká banka hlási rozsiahlu odstávku služieb

DNES - 20:37Ekonomické

Banka ohlásila plánovanú odstávku elektronických služieb.

Prezident vymenoval Dušana Keketiho za viceguvernéra NBS

Prezident vymenoval Dušana Keketiho za viceguvernéra NBS

DNES - 11:28Ekonomické

Viceguvernérom Národnej banky Slovenska (NBS) sa stal Dušan Keketi. V piatok ho do funkcie vymenoval prezident SR Peter Pellegrini.

Trump ohlásil obchodnú dohodu so Spojeným kráľovstvom

Trump ohlásil obchodnú dohodu so Spojeným kráľovstvom

VČERA - 18:07Ekonomické

Americký prezident Donald Trump na tlačovej konferencii v Bielom dome, na ktorej sa telefonicky zúčastnil aj britský premiér Keir Starmer, ohlásil obchodnú dohodu s Spojeným kráľovstvom.

Cena zlata klesla, nadol ju posunuli vyhlásenia Trumpa o obchodnej dohode

Cena zlata klesla, nadol ju posunuli vyhlásenia Trumpa o obchodnej dohode

VČERA - 12:53Ekonomické

Cena zlata vo štvrtok klesla, keď investori zareagovali na informácie amerického prezidenta Donalda Trumpa v súvislosti s obchodnou dohodou medzi USA a jednou z veľkých ekonomík.

Takáč: Situáciu s premnoženou zverou vyrieši až nový zákon o poľovníctve

Takáč: Situáciu s premnoženou zverou vyrieši až nový zákon o poľovníctve

21:28 07.05.2025Ekonomické

Situáciu s premnoženou raticovou zverou by mal vyriešiť až pripravovaný nový zákon o poľovníctve, o ktorom agrorezort diskutuje s parlamentnými poslaneckými klubmi.