• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 9.5.2025Meniny má Roland
Bratislava

V dome prezidentky zasahovala polícia

  • 8:53 04.03.2024
  • Pezinok
V dome prezidentky zasahovala polícia

Na pozemku domu, v ktorom žije prezidentka Zuzana Čaputová s rodinou, zasahovala ochranka aj policajti.

Polícia zasahovala rodinnom v rodinnom dome prezidentky SR Zuzany Čaputovej v Pezinku. V noci z nedele na pondelok 25-ročná žena preskočila plot a dostala sa na pozemok domu, v ktorom býva prezidentka aj s rodinou, informovala televízia Markíza.

„Môžem potvrdiť, že v nočných hodinách neznáma žena preskočila plot a dostala sa na pozemok domu, v ktorom býva prezidentka Zuzana Čaputová. Okamžite zasiahla ochranka, ktorá ženu spacifikovala. Polícia začala tento bezpečnostný incident vyšetrovať,“ uviedol pre TV Markíza hovorca prezidentky Martin Strižinec. Dodal, že prezidentka a jej rodina sú v poriadku.

Žena skončila v nemocnici

Ako informovala polícia, pracovníci Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií mladú ženu obmedzili na osobnej slobode pred príchodom hliadky.

"Nakoľko zadržaná žena sa správala nepríčetne a javila známky požitia alkoholu prípadne omamných a psychotropných látok, bola na miesto privolaná rýchla zdravotnícka pomoc ktorá ženu následne previezla do jednej z nemocníc," uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Objasňovaním ďalších okolností tohto prípadu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku.

Zdroj: Info.sk, tvnoviny.sk, Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Osobu zadržanú po lúpežnom prepadnutí sudkyne prepustili na slobodu

Osobu zadržanú po lúpežnom prepadnutí sudkyne prepustili na slobodu

DNES - 20:44Domáce

Nejednalo sa o občana cudzej štátnej príslušnosti.

SHMÚ vydal výstrahu: Toto zasiahne celé Slovensko

SHMÚ vydal výstrahu: Toto zasiahne celé Slovensko

DNES - 18:59Domáce

Meteorológovia vydali výstrahu pre celé územie SR.

Fico Kallasovej: Nemáš absolútne žiadnu právomoc kritizovať suverénneho premiéra suverénnej krajiny

Fico Kallasovej: Nemáš absolútne žiadnu právomoc kritizovať suverénneho premiéra suverénnej krajiny

DNES - 18:54Domáce

Kallasová podľa Fica ako úradníčka EK nemá právo kritizovať premiéra suverénneho štátu.

Pátranie po nezvestnom Jánovi bolo neúspešné

Pátranie po nezvestnom Jánovi bolo neúspešné

DNES - 18:33Domáce

Polícia žiada občanov o pomoc a spoluprácu.

Muž vyhodil do kontajnera šperkovnicu so šperkami, prípad rieši polícia

Muž vyhodil do kontajnera šperkovnicu so šperkami, prípad rieši polícia

DNES - 16:19Domáce

V šperkovnici boli zlaté retiazky, náušnice, prstene i prívesky.