Pri dopravnej nehode zahynula jedna osoba, vodič druhého auta vyviazol bez zranení

Jedného z účastníkov dopravnej nehody sa nepodarilo zachrániť ani pomocou resuscitácie.
Aktualizované 16:39: Trenčianska krajská policajná hovorkyňa Ingrid Krajčíková TASR informovala, že k úmrtiu 61-ročného muža došlo počas vedenia vozidla. Následkom toho sa jeho vozidlo zrazilo s protiidúcim autom. „Prítomný ohliadajúci lekár určil ako príčinu smrti doposiaľ nezistené zdravotné dôvody,“ doplnila Krajčíková.
Zásah hasičov si v pondelok vyžiadala dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na Mierovom námestí v Prievidzi.
Osobu, ktorá sa nachádzala v jednom z3 vozidiel, sa napriek resuscitácii nepodarilo zachrániť. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Marián Petrík.
„Hasiči vnikli do vozidla, osobu z automobilu vytiahli a začali s jej resuscitáciou. Žiaľ, ani napriek maximálnemu úsiliu hasičov a záchranárov sa osobu nepodarilo oživiť a privolaný lekár konštatoval exitus,“ uviedol Petrík.
Vodič druhého vozidla bol podľa neho bez zranení.
Pri nehode zasahovali traja príslušníci HaZZ z Prievidze s jedným kusom techniky.

Útok medveďa na človeka: Toto odkazuje obec
Medveď v blízkosti závodu napadol človeka, obec vydala stanovisko.

V nedeľu nastane zmena počasia
Sobotná noc bude chladná, v nedeľu však nastane zmena.

Pediatri zaočkovali na Slovensku 3783 detí, ktoré ušli pred vojnou z Ukrajiny
Na Slovensku pediatri zaočkovali od marca 2022 do apríla tohto roku 3783 detí, ktoré ušli pred vojnou z Ukrajiny.

SHMÚ varuje pred povodňami: Pre ktorý okres platí výstraha?
Na vodných tokoch v jednom okrese môže nastať povodňový stav, varuje SHMÚ.

Ministerstvá obrany a vnútra nakupujú ponožky a termooblečenie za vyše 2 milióny
Ministerstvo vnútra SR a Ministerstvo obrany SR nakupujú od spoločnosti Fintex termooblečenie a ponožky pre policajtov a vojakov v celkovej hodnote viac ako 2,2 milióna eur.