Obvinený Valentín z vraždy v Michalovciach nie je na slobode, tvrdí ministerstvo vnútra

Ministerstvo vnútra reaguje na hoax, ktorý sa šíri sociálnymi sieťami.
Valentín vo veku 18 rokov, ktorý je obvinený z obzvlášť závažného zločinu vraždy, sa nachádza stále vo vyšetrovacej väzbe a nie na slobode. K vražde došlo na Nový rok v Michalovciach. Ako uviedlo ministerstvo, informácie o jeho prepustení sú hoax, ktorý len zbytočne eskaluje napätie medzi ľuďmi a vzbudzuje zbytočné obavy a paniku.

PS vyzýva prezidenta, aby si od vlády zobral naspäť vyjednávaciu právomoc
Opozičné PS vyzýva prezidenta SR Petra Pellegriniho, aby si zobral naspäť vyjednávaciu právomoc v súvislosti s pandemickou dohodou.

V obciach sa premnožili túlavé psy. Kde ich je najviac?
Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč v Bratislave rokoval s partnermi o riešení narastajúceho problému túlavých psov v obciach, predovšetkým na východnom Slovensku.

KDH: Vláda sa neprijatím pandemickej dohody rozhodla vypustiť vedecké fakty
Podľa KDH ide o krok proti slovenským pacientom aj vedcom.

Viaceré lekárske organizácie kritizujú odmietnutie pandemickej dohody
Viaceré lekárske organizácie kritizujú rozhodnutie vlády odmietnuť pandemickú dohodu.

Drucker: Koaliční partneri uprednostnili pri pandemickej dohode politikárčenie
Koaliční partneri uprednostnili pri pandemickej dohode politikárčenie pred faktami. Vyhlásil to minister školstva Tomáš Drucker.