Alžbetu z Myjavy hľadá polícia, do školy išla bez mobilu

Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Alžbete Vernerovej z Myjavy.
Pri odchode podľa polície mala pri sebe školskú tašku cez rameno na prednej strane s červeným kruhom. Nemá pri sebe mobilný telefón ani občiansky preukaz.
Alžbeta je vysoká okolo 160 cm, štíhlej postavy, má čierne vlasy po pás a čierne oči. Oblečené mala bledomodré rifle, čiernu bundu do pása a hnedé botasky.
Akékoľvek informácie o nezvestnej môže verejnosť podľa Kudličku oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

Robert Fico sa v Moskve stretol so srbským prezidentom Vučičom
Srbský prezident Aleksandar Vučič sa vo štvrtok večer v Moskve stretol so slovenským premiérom Robertom Ficom.

Stanislav Zvolenský: Teším sa s celou Cirkvou, že kardináli rýchlo zvolili nového pápeža
Bratislavský arcibiskup metropolita Stanislav Zvolenský sa teší, že kardináli rýchlo zvolili nového Svätého Otca. Uviedol to na webstránke Bratislavskej arcidiecézy.

Šimečka: Oceňujem slová nového pápeža o hodnotách mieru a spolupráce
Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka oceňuje slová nového pápeža Leva XIV. po jeho zvolení, v ktorých hovoril o hodnotách mieru a spolupráce.

Ozbrojené sily SR hlásia mimoriadnu udalosť
Pri mimoriadnej udalosti utrpel vojak strelné poranenie.

Fico priletel do Moskvy na oslavy 80. výročia konca druhej svetovej vojny
Slovenský premiér Robert Fico vo štvrtok večer pristál na letisku v Moskve, kde sa zúčastní na oslavách 80. výročia konca druhej svetovej vojny.