• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 16.5.2025Meniny má Svetozár
Bratislava

Pri dopravnej nehode sa zranilo osem osôb, polícia začala trestné stíhanie

  • 10:25 12.07.2021
  • Vinné
Pri dopravnej nehode sa zranilo osem osôb, polícia začala trestné stíhanie

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví.

Sedem ľudí ľahké a jedna osoba ťažké zranenia utrpeli pri dopravnej nehode v nedeľu (11. 7.) popoludní v katastri obce Vinné v okrese Michalovce. TASR o tom informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Vodič z okresu Snina viedol vozidlo značky VW Jetta od rekreačného strediska Prímestská, oblasť Biela Hora na Zemplínskej šírave smerom ku križovatke cesty II/582, kde podľa doterajších zistení pri výjazde na hlavnú cestu vošiel do jazdnej dráhy vozidlu značky Škoda Fabia, ktoré viedla vodička z okresu Michalovce po hlavnej ceste od Michaloviec smerom na obec Trnava pri Laborci,“ priblížila s tým, že následkom nárazu prešlo vozidlo Škoda do protismernej časti vozovky, kde zišlo z cesty do priekopy.

Ako doplnila, podľa predbežných lekárskych správ obaja vodiči utrpeli ľahké zranenia, požitie alkoholu u nich zistené nebolo. Vo vozidle značky Škoda Fabia jeden spolujazdec utrpel ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Vo vozidle značky VW Jetta traja spolujazdci utrpeli zranenia, ktoré si vyžiadali jednorazové ošetrenie. Škodu na vozidlách predbežne vyčíslili na 3000 eur.

Vodičovi vozidla značky VW Jetta bol na mieste zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda zakázaná,“ uzavrela Mésarová s tým, že polícia bližšie okolnosti, presnú príčinu, ako i mieru zavinenia dopravnej nehody stále vyšetruje.

Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR

SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR

VČERA - 21:55Domáce

Opozičné SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR. Šéf SaS Branislav Gröhling ho označil za frašku.

Šutaj Eštok: Polícia obvinila muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať Ficovi

Šutaj Eštok: Polícia obvinila muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať Ficovi

VČERA - 21:10Domáce

Polícia obvinila z podnecovania muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať premiérovi Robertovi Ficovi.

Z trhu sťahujú nebezpečné kreslo. Ak ho máte, nesmiete ho používať

Z trhu sťahujú nebezpečné kreslo. Ak ho máte, nesmiete ho používať

VČERA - 21:05Domáce

Slovenská obchodná inšpekcia odporúča zákazníkom, aby kreslo vrátili v mieste predaja.

Polícia pátra po dvoch malých dievčatkách

Polícia pátra po dvoch malých dievčatkách

VČERA - 20:28Domáce

Sestry sú vo veku štyri a sedem rokov.

Fico priznal zdravotné problémy po atentáte, útočníkovi odpustil

Fico priznal zdravotné problémy po atentáte, útočníkovi odpustil

VČERA - 19:26Domáce

Premiér sa v súvislosti s atentátom zúčastní len na nevyhnutných úkonoch.