• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 4.6.2025Meniny má Lenka
30°Bratislava

V tieto dni budú všetky pobočky pošty zatvorené

  • 10:14 23.12.2020
  • Bratislava
V tieto dni budú všetky pobočky pošty zatvorené

V nedeľu a prvý januárový víkend budú všetky pobočky pošty zatvorené.

Najbližšiu nedeľu (27. 12.) a celý ďalší víkend (2. 1. - 3. 1. 2021) budú pobočky Slovenskej pošty zatvorené. Upozorňuje na to vedúca odboru marketingu a komunikácie Slovenskej pošty Jana Lukáčová.

Zatvorením všetkých pobočiek pôšt v nedeľu 27. decembra 2020, v sobotu 2. januára 2021 a v nedeľu 3. januára 2021 Slovenská pošta využije víkendové dni po vianočných a novoročných sviatkoch a poskytne svojim zamestnancom čas na rekonvalescenciu po enormnom pracovnom zaťažení v prvej línii v predvianočnom období a zároveň v kritickej pandemickej situácii predĺži trvanie minimálnych kontaktov svojich zamestnancov a klientov,“ argumentuje pošta.

Slovenská pošta zároveň zdôrazňuje, že v sobotu 2. januára nebude zabezpečené ani doručovanie tlače. „Sobotná tlač bude doručená v pondelok (4. 1.),“ uzavrela Lukáčová.

Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Donald Trump opäť vyzval šéfa Fedu Jeroma Powella, aby znížil úrokové sadzby

Donald Trump opäť vyzval šéfa Fedu Jeroma Powella, aby znížil úrokové sadzby

DNES - 16:34Ekonomické

Americký prezident Donald Trump opätovne vyzval šéfa americkej centrálnej banky Fed Jeroma Powella, aby banka znížila úrokové sadzby.

Česko podpísalo zmluvu s KHNP na dostavbu elektrárne v Dukovanoch

Česko podpísalo zmluvu s KHNP na dostavbu elektrárne v Dukovanoch

DNES - 15:55Ekonomické

Česko podpísalo zmluvu s juhokórejskou firmou Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) o dostavbe jadrovej elektrárne Dukovany.

Saková: Máme znalosti a infraštruktúru na zavádzanie nových jadrových technológií

Saková: Máme znalosti a infraštruktúru na zavádzanie nových jadrových technológií

DNES - 14:23Ekonomické

Slovensko má znalosti aj infraštruktúru, aby sa mohlo stať centrom zavádzania inovatívnych jadrových technológií dôležitých pre celú EÚ.

SaS podala návrh na zrušenie celej transakčnej dane

SaS podala návrh na zrušenie celej transakčnej dane

DNES - 13:23Ekonomické

Opozičná strana SaS v stredu podala do podateľne Národnej rady SR návrh na zrušenie celej transakčnej dane.

Šefčovič: Rozhovory s USA „napredujú správnym smerom“

Šefčovič: Rozhovory s USA „napredujú správnym smerom“

DNES - 12:31Ekonomické

Do nadobudnutia platnosti recipročných amerických ciel na dovoz z EÚ vo výške 50 % zostáva už len mesiac.