Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode cisterny na diaľnici D2

Hasiči poskytujú jednej osobe v spolupráci s posádkou záchrannej zdravotnej služby prvú pomoc.
Pri dopravnej nehode na diaľnici D2 v smere z Bratislavy do Malaciek zasahovalo šesť príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). TASR o tom informovalo Krajské riaditeľstvo (KR) HaZZ v Bratislave.
„Po príjazde hasičov bolo prieskumom zistené, že ide o dopravnú nehodu nákladného vozidla - cisterny, ktoré zišlo z cesty. Hasiči poskytujú jednej osobe v spolupráci s posádkou záchrannej zdravotnej služby prvú pomoc,“ uviedlo KR HaZZ. Dodalo, že hasiči zároveň vykonávajú na vozidle protipožiarne opatrenia.
Foto: KR HaZZ BA

Fico sa zo zranení, ktoré utrpel pri atentáte, liečil vyše 42 dní
Premiér Robert Fico sa zo zranení, ktoré utrpel pri vlaňajšom atentáte v Handlovej, liečil viac ako 42 dní.

Krajčí: Šaško presúva sľúbené peniaze na novú nemocnicu v Bratislave do Prešova
Minister zdravotníctva Kamil Šaško posúva stovky miliónov eur z plánu obnovy, sľúbené na výstavbu novej národnej univerzitnej nemocnice v Bratislave, na výstavbu novej nemocnice v Prešove.

Demokrati: Smer videom o vyhrážkach premiérovi zavádza, cieľom je poškodiť nás
Vyjadrenie predstaviteľov strany Smer-SD je hrubým zavádzaním a manipulatívnou propagandou, ktorej cieľom je poškodiť stranu Demokrati.

Matovič: Vláda zneužila Bezpečnostnú radu na čisto politickú agendu
Štvrtková Bezpečnostná rada SR a výstupy po nej sú zneužitím pôdy Úradu vlády SR na čisto politickú agendu. Myslí si to líder opozičného hnutia Slovensko Igor Matovič.

Ministri sa zhodujú, že atentát nebol len útokom na človeka, ale i na spoločnosť
Minuloročný útok na premiéra Roberta Fica nebol len útokom na človeka, ale na celý právny štát, demokratický systém, ako aj na hodnoty slobody, rešpektu a spolupatričnosti. Zhodujú sa na tom členovia vlády SR.